Roger+Brian - I Was Born To Love You

_AnoN_ [[ anon kukacka anoftc.mad.hu ]]

HozzászólásSzerző: _AnoN_ Dátum: csüt. nov. 03, 2005 2:07 pm

A jo edes... francnak van a shift meg az enter olyan kozel :)

SZOVAL.

Hoi

LINKET! LECCI! vagy mail anon@anoftc.mad.hu ... pliiiiz

ZS

_AnoN_
 

Era [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Era Dátum: csüt. nov. 03, 2005 2:13 pm

Moondream! Figyelmedbe ajánlanám a QUP topicot és a http://qup.fw.hu weboldalt..Mi a francnak tudatjuk mindenkivel és csináljuk a weblapot,ha utána rákérdezel,hogy mi igaz bel?le??? Bocs,de nem szeretem amikor dolgozok a nagy semmiért..
Era
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: csüt. nov. 03, 2005 8:21 pm

chip
 

moondream [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: pén. nov. 04, 2005 10:47 am

Jah, te hívtál, chip?:DDDD a másik telómba nem volt beírva az ?j számod... na mindegy mostmár. Ma nemtom még, hogy megyek-e, de vasárnap mindenképpen.
Kedves Era, bocs, hogy megkérdeztem, de kábé havonta jutok nethez, így aztán nem mindig tudok informálódni az aktuális qupokról, és folyton a hülye m?sorújságokból nézem ki, hogy mikor lesz. Amúgy legutóbb megnéztem a honlapot, és tök jó:)))
moondream
 

Robin Hood [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Hood Dátum: pén. nov. 18, 2005 4:44 pm

www.mercuryparadise.com

oldalon a download menüpontban van egy TÖKÉLETES!!!!!! hangmin?ség? born to love you illetve egy hasonlóan jó min?ség? teo torriate ami szerintem elég szarul lett eljátszva de mindegy. Illetve 3 demo felvétel is van az ujabb letöltések között ami ugyan már gondolom többeteknek megvan, de ezek valóban studiómin?ségben szólnak. Legalábbis összehasonlíthatatlanul jobbak mint az én eddigi példányaim bel?lük.

Ide kapcsolódik, hogy a born to love youban van egy érdekes kis közjáték. Brian elkezdi a dalt, majd két sor között kisebb kuncogás a néz?téren (gondolom késve megérkezik roger) mire brian annyit mond: "Never work with animal and children!" Err?l ha valaki aki látta hallotta a dolgot és tud biztosabbat az mondja már el nekem mire értette brian mert én szétröhögtem magam rajta.
Robin Hood
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: pén. nov. 18, 2005 6:50 pm

TEO TORRIATE?! VÁÁÁ!!!! Pesti koncertet akarok 2006 tavaszán!!!!
Lacóka
 

Előző

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég

cron