Rapszódia 30 éve

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: hétf. nov. 21, 2005 3:37 pm

Pedig az egyik netes áruházban 7240 HUF.
typincs
 

ZoZó [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: ZoZó Dátum: kedd nov. 22, 2005 8:29 pm

Ma vettem meg UK-ban 13,99 font. Ez kb 5300 HUF. Ezek szerint jó boltot csináltam (mondjuk Roger Taylor: Electric Fire 16,99=6500 HUF egy kicsit húzós volt...) //tényleg: miért került ez 3 fontal többe???//. A DVD-t csak most kezdtem nézni: kommentár hegyek, 5.1 hang (választható sztereó is=ez újra lett keverve), nagyon jól összevágott régi koncertek, képek, . Szal egy FAN-nak csak ajánlani tudom. (A CD semmi extra ua. mintha csak a szimpla CD-t vetted volna, bár lehet hogy az is az újrakevert változat=még nem hallgattam meg). Ja, és egy 20 oldalas füzetecske dalszöveggel és 11 (többségében eddig nem látott) képpel

ZoZó
ZoZó
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: kedd nov. 22, 2005 8:43 pm

A Magyarországon lév? fanek közül még senki sem vette meg? Vagy mindenki megvette, és azóta annyira nézi, hogy egy els? benyomásra sem ugrik be ide. Zozónak kösz a beszámolót.
Holnap beugrom a körúti MCD-be.
typincs
 

ZoZó [[ zozoqueenfan kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: ZoZó Dátum: kedd nov. 22, 2005 9:31 pm

typincs,
szívesen!

Én is Magyarországon lév? fan volnék. UK-ban csak pár napot voltam, ma jöttem haza, a kiadványt már itthon nézem! :-)
/persze a kötelez? fotó megvolt Freddie háza el?tt s persze CD, könyv hegyekkel megrakodva tértem vissza :-))/

ZoZó
ZoZó
 

Drkazmer [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Drkazmer Dátum: kedd nov. 22, 2005 9:34 pm

Kérlek részletezd, hogy melyik koncertr?l mi van rajt'! Nagyon érdekelne!
Drkazmer
 

ZoZó [[ zozoqueenfan kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: ZoZó Dátum: kedd nov. 22, 2005 10:06 pm

Háát részletezni azt nem nagyon tudom ugyanis úgy m?ködik a dolog hogy pl egy versszak alatt 5-6 szor változik a kép régi-új koncert egyaránt keveredik, valamikor valóban azt a részt vágják be amit a zenész(sic!) éppen akkor m?velt, máskor pl. Brian nyom egy riffet egy másik számban, de bevágták ide, mert nagyon hasonlóan van el?adva az éppen szóló riff-hez. A lényeg hogy nagyon jól van megcsinálva, összevágva, nagyon élvezetes, úgy érzed mintha egy eredeti klippet látnál az adott számra. Remélem érthet? voltam! :-)

ZoZó

u.i:
van olyan szám is amiben 1-általán nincs a QUEEN képileg, pl:Good Company ott régi 1920-30 -as Angol életképek vannak összevágva, de szuper az is.
ZoZó
 

ZoZó [[ zozoqueenfan kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: ZoZó Dátum: kedd nov. 22, 2005 10:16 pm

Még csak annyit hogy nem tudom mi volt az a hír a 2005.10.30 -as megjelenésr?l. Egész Londonban nem lehetett kapni a múlt hétvégén. Legalább is a Virgin-ben és a HMV-ben csak tegnap került a polcokra.

ZoZó
ZoZó
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: szer. nov. 23, 2005 8:58 am

Én még nem vettem meg,de ez: http://www.queenonline.com/ANATO_Sample ... ampler.htm
alapján nekem nem tetszik.

A kevesebb több lett volna érzés. A cd-n ott vannak a stúdió dalok, az okés lehet. De a dvd-n miért kell stúdió hangot él? képekre tenni, nekem tiszta rare live érzés. Inkább 1 szám - 1 helyszín - ottani él? felvételt kellett volna csinálni a DVD-n. A legtöbb számnál ez megoldható lett volna, a többinél még ok az életképes rész, vagy a pic gallery.

Odáig már el sem megyek, h ideális esetben az 1975-ös HO koncertnek kellene a DVD-n lennie...
starfleet
 

Dr M [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dr M Dátum: szer. nov. 23, 2005 5:18 pm

Sorry ha valaki kényelmetlen helyzetbe került a NATO téves megjelenési dátuma miatt, emlékeim szerint Brian honlapjának Diary részéb?l szedtem kia a dátumot, mert máshol nem volt róla info. De lehet hogy simán elnéztem...
Dr M
 

Oberon [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Oberon Dátum: szer. nov. 23, 2005 5:39 pm

Én is csak a website-on néztem bele, és nekem se tetszik kimondottan az él? kép-stúdió hang párosítás...(amúgyis inkább kiadhatnák ezeket a koncerteket dvd-n... Nem szándékozom megvenni semmiféle dolgot, ami nem mutat semmi újat, és nincs benne Freddie...)
Oberon
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 27 vendég

cron