Rapszódia 30 éve

Drkazmer [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Drkazmer Dátum: szer. nov. 23, 2005 9:09 pm

Én is belenéztem ebbe. Ha nem lenne meg a CD, akkor hétszentség, hogy megvenném. De megvan! Most mit csináljak? Meg ezek a koncertek megvannak CD-n. Hmmm...
Egyébként azért meg lehet figyelni a Queen rajongói tábor átpolitizálódását is: konzervatív er?k, akik csak Freddie-vel képzelik el a Queent. Mérsékelt liberálisok, akik szerint azért elmegyünk a koncertre. Radikálisok, akik alig várják az új CD-t.
Na jó...
Drkazmer
 

Tamás [[ electricfire kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Tamás Dátum: csüt. nov. 24, 2005 9:57 am

Hello mindenkinek!
Az Amazon egy nap alatt megküldte a csomagot, ráadásul postaköltségmentesen!
A borítóó nagyon igényes, nekem tetszik. Idáig még csak a cd-t hallgattam meg, de már ez is meglepetést okozott. A korábbi remasterelt cd-hez képest, sokkal szebben szól. Mintha eddig le lettek volna takarva egy pléddel a hangszórók. Kiváncsi vagyok, hogy mások is igy érzik e? Nem igazán értettem, hogy miért kellett a cd-t is kiadni, amikor elvileg a dvd-n rajta van egy jobb min?ség? sztereo változat is, aztán tegnap rájöttem! Így a kocsiban is tudom hallgatni! Amúgy kicsit haragszom a kiadóra, mert én már egyszer megvettem a dvd-audio változatot is. nem érzem igazán sportszer?nek, hogy ugyanazt a lemezt kétszer is kiadják nagyon hasonló kondíciókkal.
Tamás
 

Bandus [[ ketbandi kukacka hotmail.com ]]

HozzászólásSzerző: Bandus Dátum: csüt. nov. 24, 2005 11:40 am

A jó magyar üzletpolitika szerint tegnap a Nyugatinál lév? lemezboltba 1 db. ot szállítottak. Ára 5800 Ft.
Bandus
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: csüt. nov. 24, 2005 12:51 pm

MCD-b?l(Baross utca) is elvitték azt az egyet, amilyük volt. Nem akarom már ezt is neten megrendelni, de az lesz a vége. A világ egyik legismertebb együttesének megjelenik egy DVD-je és gyakorlatilag nem lehet megkapni!
5800? Nem szívbajosak!
typincs
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: pén. nov. 25, 2005 8:52 am

Media Markt Westend-ben van?

vagy Virgin Duna Pláza?
starfleet
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: pén. nov. 25, 2005 10:43 am

Köszönöm az infókat.
starfleet
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: pén. nov. 25, 2005 2:44 pm

Én is.
typincs
 

Robin Hood [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Hood Dátum: szomb. nov. 26, 2005 7:15 pm

Vettem egyet. Gyönyörü. Kár lett volna kihagyni. De az egészben a legjobb Roger egysorosa a bels? borítón! :DD
Robin Hood
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szomb. nov. 26, 2005 8:08 pm

Milyen egysoros?! Plíz, aludni se tudok, ha vki nem mondja meg!
Lacóka
 

Tamás [[ electricfire kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Tamás Dátum: szomb. nov. 26, 2005 8:13 pm

After reading that I have to say "I'm sold". I hope they send me a free one! RMT
Tamás
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég

cron