Rapszódia 30 éve

Dr M [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dr M Dátum: hétf. okt. 31, 2005 5:02 pm

Íme az extrák a DVDn:

- ugyanaz a 12 dal mint a CDn, DTS 96/24es 5.1 hanggal. Ugyanaz a keverés mint a korábbi DvD-Audio lemezen, de a God Save The Queen is 5.1
- sztereó változat, mely a zenekarral készített archív interjúk alatt szól
- És egy csomó videó, nevezetesen:

Death On Two Legs: New video featuring archive 'live' footage.
Lazing On A Sunday Afternoon: Picture gallery featuring rare and previously unseen photos.
I'm In Love With My Car: New video featuring archive 'live' footage.
You're My Best Friend: Existing 4:3 promo video
'39: New video featuring Brian's 2005 performance at Sheffield, archive 'live' footage for chorus, plus 1960's space footage
Sweet Lady: New video featuring archive 'live' footage.
Seaside Rendezvous: New video featuring archive seaside footage.
Prophets Song: New video featuring mixture of archive 'live' footage and exclusive new footage of Brian playing the toy Koto!
Love Of My Life: New video featuring mixture of archive 'live' footage and slow-motion images.
Good Company: New video featuring archive footage.
Bohemian Rhapsody: Existing 4:3 'flames' promo video.
God Save The Queen: New video featuring mixture of archive 'live' footage and "Party at the Palace" footage of Brian on the roof.
On screen lyrics.
Dr M
 

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: hétf. okt. 31, 2005 6:06 pm

20 mp-ig azt hittem, a Return Of The Champions DVD-n... :SSSSSSSS
sea
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: hétf. okt. 31, 2005 9:57 pm

Lehet, hogy egyértelm? a válasz rá, de nekem mégse. :-)
Szóval kapható lesz a DVD külön is, vagy csak egyben a CD-vel?
Coulthard
 

Drkazmer [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Drkazmer Dátum: vas. nov. 13, 2005 1:16 pm

Én újra megnéztem ennek a DVD-nek a hirdetését levelesládámban, elolvastam az alábbi részletezést az extrákkal kapcsolatban.
De még mindig nem világos, hogy például régi, a szám felvételekor készült filmeket mutogatnak? Vagy más korabeli videókat? Sajnos nagyon úgy t?nik, hogy csak a megjelenéskor fogjuk ezt megtudni! Vagy esetleg van valami jobb ötlete? Mindenesetre, aki els?ként megveszi, az írjon, hogy mi a fenét látott a DVD-n!
Drkazmer
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: vas. nov. 13, 2005 3:08 pm

Én nem bánnék pl One vision-re hasonlító klipeket (vagy épp Somebody - vagy az csak beállított, ugye?:)!
Lacóka
 

Somebody [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Somebody Dátum: vas. nov. 13, 2005 3:28 pm

Üdv mindenkinek! Ha már így a DVDkr?l van szó... Szerintetek érdemes megvenni a Greatest Flixet DVDn? Nekem megvan VHSen. És kiváncsi lennék (hogy a min?ségen túl) mennyiben különbözik egymástól a két kiadvány??.
Somebody
 

Edem [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Edem Dátum: hétf. nov. 14, 2005 4:57 pm

Greatest Flixet DVD-n ?
Én még nem láttam olyat!

Az 'új' most megjelent Operát már látta valaki Budapesten,mert én nem!
Edem
 

Drkazmer [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Drkazmer Dátum: hétf. nov. 14, 2005 8:17 pm

1. A Flixnek semmi köze nincs az ANATO DVD-hez. Ezért máskor, a "Nem tudok olvasni, ezért ide írom a marhaságaimat" cím? témába írj.
2. Ha jól olvastam, akkor a DVD 21-én jelenik csak meg.
Drkazmer
 

Robin Hood [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Hood Dátum: hétf. nov. 14, 2005 9:03 pm

Somebody szerintem nincs Greatest Flix DVD illetve ilyen néven nincsen. Viszont van olyan, hogy Greatest Video Hits 1 illetve 2. Ez két külön kiadvány. Azt hiszem mindegyik kétlemezes cucc tele extrákkal. Részletesebb infokért szerintem nézd meg a Queenonline.com features részét, ott szokták taglalni a kiadott anyagok tulajdonságait.
Robin Hood
 

Connor MacLeod [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Connor MacLeod Dátum: kedd nov. 15, 2005 8:53 am

Sziasztok! Én néhány éve találkoztam a Greatest Flix DVD-vel,az egyik oszt.társamé volt.
Kétoldalas volt, és csak pcm stereo hang,de úgy emlékszem hogy hivatalos Queen kiadvány volt.
Connor MacLeod
 

Következő

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég

cron