Queen "87-91"

Zsolt [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Zsolt Dátum: pén. okt. 14, 2005 6:14 pm

Nem biztos, hogy beteg lesz. 2 leht?ség lehetséges:
-10-15 év múlva, hogy fert?zött lett kitör rajta a betegség
-élete végéig hordozza magában, de nem lesz soha beteg
Zsolt
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: pén. okt. 14, 2005 8:51 pm

Én azt mondom, h ne akarjatok már egy idegen ("tévéb?l ismert") emberr?l pontos egészségügyi diagnózis adni, ha az orvosok sem tudnak 100%-osan...

"Jim beteg." Agyrém. Nagyon sok érdekes dolog van a Queen-nel kapcsolatban, de ez már beteges...
starfleet
 

Oberon [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Oberon Dátum: szomb. okt. 15, 2005 8:21 am

lehet, hogy nem beteg... Létezik egy olyan génhiba az emberiség durván 1-2%-ában, akiknek a fehérvérsejtjeit nem tudja a HIV kikezdeni... A vicces az, hogy valami úton-módon ezek az emberek a pestisre is immunisak... Rohadt mázlisták :DDD
Oberon
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: szer. okt. 19, 2005 11:04 am

Csak azért írtam, hogy Jim beteg, mert valaki kérdezte, hogy mi van Vele. Phoebe szerintem az egyik legmegbízhatóbb forrás, ez ügyben is, én T?le tudom.
Kriszti
 

FMBMRTJD [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: FMBMRTJD Dátum: szer. okt. 19, 2005 3:51 pm

FMBMRTJD
 

xello [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: xello Dátum: csüt. okt. 27, 2005 4:44 pm

Szerintem lehet valami abban, hogy Jim HIV+. Holly Johnson, a Frankie Goes To Hollywood frontembere 1991 ota Hiv fertozott. Tavaly lattam a VH1-en ot, a csatorna a "Relax 20. evforduloja alkalmabol" ujra osszeroffentette oket. Tok egezsegesnek latszott, jol meg volt hizva. Szerencse kerdese az egesz.
Elgondolkodtam rajta, vajon Csernobil tragediaja Freddie szervezeteben elindithatott e valamit, hiszen koztudott, hogy Europaban igencsak megugrott a rakos betegsegek szama, kvazi rombolta az ep immunrendszert is.
Masreszt meg ott voltak a macskai is. Talan ha nem lettek volna, tovabb huzta volna, ki tudja, milyen mikroorganizmusokat (amik ep immunrendszer eseteben semmi bajt nem okoznak) adtak at neki.
(jaj de kis okoska voltam most:))))
?
xello
 

FMBMRTJD [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: FMBMRTJD Dátum: csüt. okt. 27, 2005 5:02 pm

Mé?Lehet.
FMBMRTJD
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: pén. okt. 28, 2005 7:33 am

Ez félelmetes! Le lehetne szállni a témáról és a cicákról??? Jó lenne!
Kriszti
 

moondream [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: pén. okt. 28, 2005 8:53 am

anyám, mi ez a hülye sz?rözés??? Tudjátok, sztem Brájennek marhára igaza volt, hogy only the good die young. És mint történész hallgató, nem igazán szeretem a "mi lett volna ha" feltevéseket, mert ezek nagyon történetietlenek, és nem is változtatják meg a múltat...
moondream
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: pén. okt. 28, 2005 9:31 am

ez az egész topik úgy gáz ahogy van
chip
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 63 vendég

cron