Queen "87-91"

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szer. okt. 12, 2005 7:33 pm

benne lehet a hiv, de attól még élhet és virulhat
úgy tudom..
chip
 

vivien [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: vivien Dátum: csüt. okt. 13, 2005 3:58 pm

Én nemveszem be azt a körítést hogy a Jim HIV fert?zött.Freddie 14 éve halott,86-ban már HIV fert?zött volt :-((( azaz 19 éve vírushordozónak kellene lennie Jimnek.Ennyi ideig nemképes valaki súlyvesztesség nélkül vírushordozóként élni.Láttam egy képet amin felszedett pár kilót,nem kövér de még vélettlenül sem vékony.Én már láttam olyan embert aki 9 éve HIV fert?zött volt,és nem így nézett ki.
vivien
 

vivien [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: vivien Dátum: csüt. okt. 13, 2005 4:01 pm

Magic Johnson pedig alávetette magát kisérleteknek 91 körül-mindenféle készítményt beadtak neki és valamelyik által,vagy kombinálva több gyógyszer segítségével nemtaláltak a vérében antigént.Azaz a teszt negatív lett.
vivien
 

vivien [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: vivien Dátum: csüt. okt. 13, 2005 4:17 pm

Még valami eszembe jutott...
Régebben olvastam egy interjút. Mary Austin mesélt Freddie-vel való megismerkedésükr?l,aokról az évekr?l amikor együttéltek stb...Szó esett a betegség lefolyásáról,és Mary azt mondta,Freddie-nek 90 körül annyira megromlott a látása hogy már csak foltokat látott,és akkor döntötte el nem szedi tovább a gyógyszereket...
Mint ismeretes,akkoriban még nemvolt annyira el?re a tudomány,mint most és nemvoltak olyan gyógyszerek sem....Gyógyszerek nélkül nincs tovább ez a betegség.
http://www.freddie.ru/e/archives/ok/
vivien
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: csüt. okt. 13, 2005 4:22 pm

"mi a kedvenc Queen dalotok?"
chip
 

vivien [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: vivien Dátum: csüt. okt. 13, 2005 6:09 pm

Jó a felvetés,szerintem is váltsunk témát... :)))
Scandal
vivien
 

laca [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: laca Dátum: csüt. okt. 13, 2005 6:31 pm

Vivien-- magic akkor is HIV fert?zött, ezért szakadt félbe a karrierje is
laca
 

vivien [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: vivien Dátum: pén. okt. 14, 2005 9:32 am

Számomra ez nemszámít hogy MAgic fert?zött vagy sem,a lényeg az hogy ha jól emlékszem 84 óta vírushordozó..
A legnagyobb igazságtalanság hogy Freddie csak 5-6 évet kapott az élett?l.
vivien
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: pén. okt. 14, 2005 9:53 am

Vivien, Freddie 1991 November els? hetében fejezte be a gyógyszerek szedését amikor visszajött Montreuxból. Ezek a gyógyszerek tartották életben és nélkülük 2 hét múlva sajnos eltávozott.

Üdv.

Pluto
Pluto
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: pén. okt. 14, 2005 10:57 am

Jim beteg. Az, hogy ki mennyi ideig él HIV fert?zöttként, és mikor lesz bel?le AIDS beteg, az nagyon sok mindent?l függ. Szörny?, hogy Freddie ilyen hamar elment, de ett?l függetlenül azért ne kérjük számon Jim-en, hogy ? még él. Bármit is tett, Freddie mellett volt végig, amíg kellett, úgyhogy én semmi rosszat nem kívánok Neki.
Kriszti
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 30 vendég

cron