Queen "87-91"

FMBMRTJD [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: FMBMRTJD Dátum: hétf. okt. 10, 2005 6:20 pm

Ez a négy év magába foglalja a Queen két halkabb évét,majd az egyik és a másik meghatározóbb album megjelenésének idejét is.A topicot egy képpel kezdeném:

http://queen.wz.cz/pics/freddie/freddie56.jpg

Ejj...ez naggyon HARD kép.
FMBMRTJD
 

[[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Vendég Dátum: hétf. okt. 10, 2005 6:51 pm

nem kéne
Vendég
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: kedd okt. 11, 2005 9:22 am

Mi a gond a képpel? Remélem nem megint az lesz a téma, amit már párszor kivesézgettetek.
Kriszti
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: kedd okt. 11, 2005 1:19 pm

FM..., te úgy rá vagy kattanva erre a témára, nem kéne inkább vmi AIDSes fórumon írogatnod? Sztem rajtad kívül senki sem akar arról beszélgetni, h "igen, milyen beteg volt, ó szegény"! Tudjuk!
(persze ha vki máshogy gondolja, szóljon)
Lacóka
 

Robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Dátum: kedd okt. 11, 2005 1:38 pm

Szerintem szíve joga felvetni valami témát a fórumban ami ?t érdekli, legfeljebb kevesen lesznek akiket érdekel annyira a dolog, hogy válaszoljanak is. Ha jól emlékszem nekem is van egy két topikom amire 1 válasz jött az is csak chipt?l egy vigyor :DDDD
Robin
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: kedd okt. 11, 2005 4:25 pm

Robin: joga de má kicsit feszélyez így a huszonvalahányadik topikban
chip
 

vivien [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: vivien Dátum: kedd okt. 11, 2005 7:00 pm

Nembirom megállni hogy ne írjam le amit gondolok err?l-Egy id?ben engem is érdekelt ez a téma...vajon hogy élte meg az örök optimista ezt a dolgot,mit gondolt ez id? alatt,eljátszott e a "mi lett volna ha " kérdéssel,vajon betudta e határolni mikor történt a "baleset" és így tovább..
Biztosan lerágott csont,de néha az ilyen gondolatsor a szeretett egy kifejezési formája...
Na ez nagyon filósra sikerült.
Rest in Peace!
vivien
 

YeAh [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: YeAh Dátum: kedd okt. 11, 2005 8:20 pm

Monnyuk jobb ez a "87-91" topic-cím mintha "ÉCCTOPIC" lenne kiírva.
YeAh
 

sancho [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sancho Dátum: szer. okt. 12, 2005 6:55 pm

Bocsánat a többségt?l a topic napirenden tartásáért, de ha már van megosztanám egy 9 évvel ezel?tti elmélkedésem. Sejti valaki mi történt akkor?
Talán nem mindenki emlékszik: Magyarországon járt Jim Hutton.
Azon már túl jutottam hogy miért nem inkább Elton John, miért nem George Michael? Azt is megemésztettem, hogy Freddie-t az els?k között és a lehet? leggyorsabban ölte meg a betegség. (Tényleg szerintetek mikor kapta el,85-ben,86-ban?) De azt,hogy a hozzá igencsak közel álló Jimnek 5 évvel Freddie halála után semmi baja, majd kicsattan az egészségt?l, nos, ez már egy kicsit sok volt.
Létezik hogy ? nem kapta el?
sancho
 

sancho [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sancho Dátum: szer. okt. 12, 2005 6:57 pm

A kérdésekre nem feltétlen kell válaszolni, csak el akartam mondani.
sancho
 

Következő

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég

cron