Kiadatlan Freddie számokból álló CD?

FMBMRTJD [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: FMBMRTJD Dátum: szomb. szept. 24, 2005 5:05 pm

Én megvenném.Ha az ár ELÉRHET?.Én igen.Ti?
FMBMRTJD
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: szomb. szept. 24, 2005 5:21 pm

A magyar nyelv gyöny?r? eszköztára lehet?séget biztosít arra, hogy egy szót,de akár egy témát is, szinonímákkal, vagy hasonló tartalmú kifejezésekkel, akár árnyalva, akár a teljes jelentéstartalmat meg?rizve helyettesítsen.

Ezért persze lehet, de nem kell (=véleményen szerint kurvára felesleges) például ugyanarra a témára 5 kibaszott topic-t nyitni.

Persze itt egy fontos kérdés lebeg el?ttünk. Egy Queen-es honlapon, Queen rajongóktól megkérdezve, megvennénk-e szeretett énekesünk kiadatlan számaiból álló lemezét. A válasz: megvennénk.
starfleet
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szomb. szept. 24, 2005 6:05 pm

De tényleg!
Lacóka
 

TheEye [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: TheEye Dátum: szomb. szept. 24, 2005 6:16 pm

Én igen! És ti???

LOL
TheEye
 

Dr M [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dr M Dátum: szomb. szept. 24, 2005 10:14 pm

...ez nem is olyan buta kérdés, mint els?re látszik. A "kiadatlan szám" ugyebár kiadatlan, a CD viszont, ami a boltban van már kiadásra került, van kiadója és ára, tehát kiadvány, amelyen "kiadott számok" szerepelnek. Tehát egy olyan CD, melyen kiadatlan számok vannak, az általunk lakott univerzumban nem létezik. A kérdés azt veti fel, hogy el tudjuk-e képzelni hogy létezik-e egy olyan világegyetem, ahol a létez? "valójában" nincs is... ahol a nem létez? igenis kézzelfogható.
Dr M
 

TheEye [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: TheEye Dátum: szomb. szept. 24, 2005 10:32 pm

Hö???

:o)
TheEye
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szomb. szept. 24, 2005 10:33 pm

Mi lesz még ebb?l a topicból... :DD
Lacóka
 

Oberon [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Oberon Dátum: vas. szept. 25, 2005 8:30 am

Egy cd nem feltétlenül jelent kiadást is... Ha például Brian barátunk felírta magának a dalocskákat, és mondjuk elárverezi, mert kell pénz egy új, gyémántberakásos fapapucsra, akkor az nem kiadás, a cd-t mégis meg lehet venni.
Oberon
 

FMBMRTJD [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: FMBMRTJD Dátum: vas. szept. 25, 2005 9:27 am

Nemtom.Állítólag a korongra a FM Solo Collectionról is raknak.
FMBMRTJD
 

Dr M [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dr M Dátum: vas. szept. 25, 2005 9:45 am

Oberonnak teljesen igaza van, adott esetben akár a nagyközönségnek való kiadás jogával együtt megvásárolható lehet a Freddie CD egyetlen, eredeti példánya. (bár ez esetben a legvalószín?bb módon nem CD formátumú, hanem részben vincseszter, részben stúdiószalag formájú lenne az anyag, de ett?l most tekintsünk el). Az alapkérdés tehát helyesen úgy szól: licitálnál-e az EMI ellen azon az árverésen, ahol Brian May a kiadatlan Freddie felvételek eredeti példányának tulajdon- és felhasználási jogát adja el, s ha azt feltételezzük, hogy mindkét jog korlátoktól mentesen a vásárlóé lesz, akkor mennyit érne meg neked az áru?
Dr M
 

Következő

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 48 vendég

cron