We Will Rock You - musical

KP1965 [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: KP1965 Dátum: hétf. szept. 19, 2005 1:32 pm

Kár, hogy err?l a IX. kerületi el?adásról nem tudtam, szívesen meghallgattam volna, hogyan szólnak a dalok. Nem tudjátok, hogy máshol és máskor el?adják -e még ezt a m?sort?
KP1965
 

the dude [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: the dude Dátum: kedd szept. 20, 2005 10:45 am

Összeségében egész jó volt, nekem egyszerüen nem tetszik, hogy le van fordítva. Egyébként van koreográfia, külön szólisták. pl: wwry minden versszakot más énekli, ua bohrap. De jól énekelnek, élvezhet?. Van egy csomó igen csinos fiatal leányzó meg kb 3-4 srác. Összesen lehettek 15-en. A zene valamilyen pc programmal lehetett megírva, pl szólók véletlen?l se voltak ugyanazok, ami mondjuk furcsa volt a wwry-nál. Azért a zene is összeségében korrekt volt. Tapsoltak is a kerületi nyugdíjasok és ovisok, meg az egy-két homeless. Kb lehettek 300-400an. Ja, mintha a rockszinház nevét is említették volna az elején.
Most jutt eszembe , radio gaga szövege valami internet elleneségr?l szólt.
the dude
 

KP1965 [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: KP1965 Dátum: csüt. nov. 24, 2005 11:48 am

Hahó!
KP1965
 

E.T. [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: E.T. Dátum: szer. jan. 11, 2006 1:40 pm

E.T.
 

E.T. [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: E.T. Dátum: szer. jan. 11, 2006 2:06 pm

Na Helló!

A mostmár Bohém Rapszódia nev? zenekarommal voltunk nov. 23-27-ig LOndonban, hogy tiszteletünket tegyük Freddie házánál halálának évfordulója alkalmából.A városban kószálva lettünk figyelmesek arra, hogy még mindig játszák a We Will Rock You musicalt!
Kapva az alkalmon ketten a zenekarból be is neveztünk az el?adásra - a drága jegy ellenére - és természetesen meg is néztük!
Élmények: NEM LEHET EZT LEÍRNI!
Az els? perct?l olyan szintü borzongás lett rajtam urrá, hogy az el?adás után órák kellettek ahhoz, hogy magamhoz térjek!
Csak felsorolás: Hangtechnika, látvány, az énekesek teljesítménye, zenészek teljesítménye, stb.
Írni nem is lehet róla eleget!
Összegzés: Szerintem ezt Magyarországon nem lehet bemutatni Magyarosítva, mert nem fog ilyen min?ségben elsülni. Nincs megfelel? társulat, aki ilyen színvonalon el tudná játszani, énekelni a darabokat! Végül nem érdemes lefordítani ezeket a dalokat!
Megoldás: Szerintem egy az egyben turnéztatni kellene ezt a musicalt -mint akár maga a Queen- és valamilyen feliratozás formájában érthet?vé tenni a darabot!
Mivel ez szerintem nem kivitelezhet?, ezért inkább gy?jtsünk egy londoni útra és nézzük meg ott! Szerintem ehhez a m?höz amúgyis jobban dukál a londoni atmoszféra!
U.I.: Ha nem láttam volna az eredeti m?vet, akkor lehet, hogy nem érezném így a dolgokat és egy Magyar adaptációtol is el lennék ájulva, de sajos zenész lényemb?l fakadóan jelenleg ez az álláspontom!
E.T.
 

gizi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: gizi Dátum: szer. ápr. 05, 2006 10:47 pm

Ne haragudj zenészt vagy szinészt nem találsz alkalmasnak erre Magyarországon?Pedig biztos van sok jó! A szöveggel kapcsolatban egyet értek.
gizi
 

zsutsi [[ milza kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: zsutsi Dátum: hétf. ápr. 24, 2006 11:28 pm

CSak annyit füznék hozzá hogy kb. az els? 5 számot végigpityeregtem....nem hittem el hogy ott vagyok,s hátborzongatóan jó volt!!!!!
zsutsi
 

gizi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: gizi Dátum: pén. ápr. 28, 2006 7:12 pm

?n ny´ron fogom megnézni! a szuletésnapi ajándékom lesz.Már elöre látom sminkemet a papirzsebkendöbe.
gizi
 

gizi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: gizi Dátum: vas. nov. 05, 2006 6:55 pm

W.W.R.Y.márciusban Kanadában.
gizi
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: vas. nov. 05, 2006 7:29 pm

futok jegyet venni
chip
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 26 vendég

cron