Szerintetek Roger biszexuális!?

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: vas. aug. 21, 2005 9:55 pm

Be kell írnom vmit:

Kedves Kezd? Fórumozók!

Bár azt hiszem, mindenannyiótokra igaz, h az els? hozzászólásaitok le lettek hurrogva, de ez nem személyetek ellen szól, hanem az ellen, h ilyen kérdéseket tesztek fel. Ezért ne hagyjátok rögtön itt ezt a fórumot! Én nagyon szeretném (és még jópáran), ha egyre többen lennénk, akik életben tartjuk a Queent ("Queen is alive, and Queen is alive with you, guys" - Brian, Milánó 2005). A legelején senki sem túl szimpatikus (én sen voltam - ugye, chip?), de ez kés?bb változhat (UGYE, Chip?! :))). Nem kell elrettenni, ki kell tartani. És bár a fürd?kádban sokkal jobban megfogalmaztam, most nincs több ötletem. Ennyi. Kitartás. Keep Queening!
Lacóka
 

Edem [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Edem Dátum: hétf. aug. 22, 2005 7:02 pm

Szerintem valahol érthet? ,hogy ez is érdekli az embereket.Ha valakit bálványozunk,istenitünk,szeretünk...Akkor annak nemcsak a zenéje ,hanem minden lélegzetvétele érdekel.Vagy nem?!(Na jó ,túlzok kicsit)Szeretünk róla minnél többet megtudni...Néha bizony átesünk a ló tuloldalára!
Edem
 

Ré [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dátum: hétf. aug. 22, 2005 8:16 pm

Igen, sajnos. :)
'...We were(are)crazy, we were(are) young...'
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: kedd aug. 23, 2005 4:16 pm

Igen, igen, én is kicsit túl vehemensnek éreztem az "öregek" reakcióját. Ha már a Queenzone került szóba (ahol szintén fórumozom), akkor azért elmondanám, hogy ott nem id?nként felt?nik egy-egy ilyen kérdés, hanem néha telespamelik az egészet. És mégcsak nem is naív kezd?k els? szárnycsapásai ezek, hanem barmok szemétkedései.
typincs
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: kedd aug. 23, 2005 5:42 pm

Igazad van, kurva vehemens voltam.
Alá'szolgája...
starfleet
 

FMBMRTJD [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: FMBMRTJD Dátum: kedd aug. 23, 2005 5:51 pm

برادران جان بر كف اطلاعات طي عمليات جستجوي از پيش طرح ريزي شده و نفوذ به شبكه كامپيوتري يكي از مراكز گسترش فساد و فحشا مدارك زير را بدست آوردند كه در بين قربانيان اين گروه يكي از معلمين بيوفيزيك دانشگاه هم به چشم مي خورد(!) كه گويا توسط اين شبكه اهريمني اغفال گرديده. لذا بدين وسيله از تمامي برادران مومن و امت شهيد پرور مقيم دبرسن تقاضا ميشود در صورت مشاهده شخص زير هرچه سريعتر مراتب را به حوزه مقاومت دانشگاه اطلاع يا با تلفن 110 تماس حاصل فرمايند.
FMBMRTJD
 

FMBMRTJD [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: FMBMRTJD Dátum: kedd aug. 23, 2005 5:52 pm

Bocsi:)))Ez egy kép lett volna........
FMBMRTJD
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: csüt. aug. 25, 2005 12:07 pm

Lehet, hogy ha sokáig nézzük, látunk valamit. :)
typincs
 

FMBMRTJD [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: FMBMRTJD Dátum: csüt. aug. 25, 2005 3:37 pm

Igen!Egy tengeren lév? olajkutat!:)))
FMBMRTJD
 

Drkazmer [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Drkazmer Dátum: csüt. aug. 25, 2005 7:59 pm

Szerintem ez a téma pont arra érdemes, hogy a témák között valahol az utolsó vagy utolsó el?tti lapra kerüljön mindörökké elfeledve...
Drkazmer
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég

cron