Return Of The Champions

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: szomb. ápr. 15, 2006 11:12 pm

Vége az amcsi turnénak is...

Utolsó este játszottak Red House-t Hendrixt?l, + állítólag Roger dobszólója alatt hülyéskedés ment mexikói sombréróban...(Queenconcerts.com)

Megnézném...
starfleet
 

Aréna [[ lucu kukacka elf.hu ]]

HozzászólásSzerző: Aréna Dátum: szer. máj. 03, 2006 3:18 pm

Egyik Queen-es haverom azzal jött, hogy ezért nem értdekli a 2005-ös Queen.
http://www.youtube.com/watch?v=ueGhujsu ... rian%20may
A válaszom pedig ez volt a levelére:
Sztem a TYMD-t nagyon jól korrigálták, az IILWMC-t Brian baszta el, de a korrigálás szintén jó volt (itt is egybôl az ugrott be ahogy mi szoktunk egymásra nézni hasonló helyzetben). A gitárszólóban pedig ismét az elszakadt húr miatt kellett valamit kitalálnia.
Nem túl kellemes dolog ilyet látni/hallani, de nekem egybôl az ugrott be, amikor nálunk kavarja el valaki a köröket, vagy szakad el a húrja.
Ez van. Ne mondd, hogy Te még soha sem bakiztál!
Aréna
 

sancho [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sancho Dátum: csüt. máj. 04, 2006 6:10 pm

Minap újra néztem a dvd-t. És tudjátok, most is libab?rös lett a karom amikor Paul átadta a terepet Freddie-nek! Azért a jelenetért mindenkinek érdemes volt kimennie a koncertre, még ha nem is szereti ezt a 2005-ös formációt és az egész csak pár perc volt, akkor is!
sancho
 

gizi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: gizi Dátum: csüt. máj. 04, 2006 9:34 pm

Azt hiszem akkor sokan sirtak.En még mai napig is megkönnyezem ha megnézem ezt a részt.Sajnos PR még továbbra sem...jó ö csak a maga számaival
gizi
 

robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: robin Dátum: csüt. máj. 04, 2006 11:49 pm

tiltakozom! spekuláció... nem is biztos hogy bejutnak a brazilok a dönt?be! :D

de amugy a példa teljesen helytálló.

kb 2 és fél órányi hibátlan fantasztikus élmény és kb fél perc nyivákolás. nekem teljesen elfogadható. arról nem beszélve, hogy másoknak is elszakad a hurja nem csak briannek, ezt hivják balesetnek, nem tehet róla. minden koncert el?tt vadi új húrokat raknak a gitárokra tehát még csak nem is olyan amat?rség, hogy régi lestrapált cuccal dolgozik.
robin
 

PistiQuE [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: PistiQuE Dátum: csüt. jún. 22, 2006 11:50 am

A borito nagyon kiraly!!!
PistiQuE
 

Dalvass [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dalvass Dátum: kedd júl. 11, 2006 11:52 am

Visszatérve a bakikra...nálam élményszámba mennek ezek...hihetetlen h ilyen zenészek is bakizhatnak...de sztem jópofik...még jó h nálunk nem volt ilyen...csak 1 hangfal szállt el :P
Dalvass
 

Előző

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég

cron