Return Of The Champions

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: szer. jan. 11, 2006 4:25 pm

I was born to love you 2005-ben, megtekinthet?:

http://www.queenzone.com/queenzone/foru ... x?Q=695045

Hozzávalók, torrent és DVD lejátszó. Érdemes!!!!

27/10/2005
Saitama Super Arena, Japan
starfleet
 

Dani [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dani Dátum: szer. jan. 11, 2006 6:12 pm

Pilátusnak igaza van Paul hangjával kapcsolatban.
Egyszer?en fantasztikus! De, ha jól tudom sheffield a turné utolsó állomása volt. Addigra már elfáradt.
Pesten is egész máshogy szólt.
Dani
 

Invisible Man [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Invisible Man Dátum: csüt. jan. 12, 2006 11:22 am

Hát igen, a sorozatterhelés hallatszik, szó se róla. Dehát kinek a hangját nem terhelné meg ezen dalok éneklése hónapokon keresztül?
Amúgy a turné els? etapja (a júliusi koncertek nélkül) 28 állomásos volt, ebb?l Bp. a 16. volt, Sheffield pedig a 25.
Invisible Man
 

Dani [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dani Dátum: csüt. jan. 12, 2006 3:52 pm

Na, hát ezt nem tudtam.
Kösz Invisible Man!
Amúgy a DVD nagyon profi. Kép és hangmin?ség: mindkett? a lehet? legjobb.
És a eredeti DVD tokjában lev? kis képesfüzet!
Dani
 

Törökülés [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Törökülés Dátum: vas. jan. 15, 2006 4:41 pm

Fúj... Nekem bántja a fülem Freddi hangja után Paul károgása... a Queen dalok nem az ? szájába valók! És a "Champions"-oknak nem ártott volna már befejeznie, nehogy oda süjjedjen a Queen, ahová süjjedt... nyugdíjas-klub muzsika... Áhh, nem kéne... nagyon nem..., csak égetik magukat... Freddi-vel pedig, hogy szerettem..., a Queen méltóképp viselte a nevét! Freddi hangja nagyon rugalmas! Paul-é nem bírja... sokszor annyira zavaró, ahogy levágja a nehezebb hangokat, vagy megpróbállja mégis kiénekelni ?ket, küszködik de alul marad a velük folytatott harcban... Ha nem Queen-nak hívnák ezt az új felállást, és új, saját számokat írnának talán még szeretném is..., így csak idegesít! Freddie Mercury pótolhatatlan!!!!!!!!!
Törökülés
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: vas. jan. 15, 2006 4:47 pm

Az utolsó mondattal egyetértek. Egyébként PR egy nagyon jó énekes. De már niztos mondtam.
Lacóka
 

Dani [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dani Dátum: vas. jan. 15, 2006 6:54 pm

Szerintem Queenék nem is azt akarták, hogy egy tök olyan énekesük legyen, mint annak idején. Paul jól csinálja, de nem várható, hogy Freddie szinten énekeljen. Hülyeség is lenne ha egy Freddie imitátor lenne a DVD -n.
A nyugdíjas muzsikához meg annyit, hogy addig csinálják, amíg szeretnék, meg amíg bírják, és ha ez vkinek nem tetszik, ne nézze!
Dani
 

whiteman [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: whiteman Dátum: vas. jan. 15, 2006 8:03 pm

PR nem FM? Kihittevóna?
whiteman
 

sancho [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sancho Dátum: hétf. jan. 16, 2006 6:08 pm

Na, megint egy Freddie vs Paul téma. Sose lesz vége.
Azért azt hadd tegyem hozzá, én igazi Freddie fan vagyok, 1 évvel ezel?tt még én is azt gondoltam, Freddie nélkül ne legyen Queen koncert.
Aztán csak elmentem rá és nem bántam meg.
Soha nem lett volna lehet?ségünk arra hogy Queen számokra tomboljunk tízezredmagunkkal, ha ?k ezt nem csinálják meg. Lelkemnek el?zetesen jobban esett volna, ha mondjuk Cross vagy Smile vagy mittomén milyen néven léptek volna fel. De az teljesen ésszer?tlen lett volna, szerintem max 3-4 ezren lettek volna kíváncsiak rá. A név kellett ahhoz,hogy megteljenek a stadionok.
Én már leírtam párszor hogy külföldön láttam olyan bandát, ahol az énekesnek hasonló volt a hangja mint Freddie-nek, ráadásul hasonlított is kicsit rá, tetejébe pedig még a mozgását is megtanulta. Jó buli volt, de egész végig volt egy nyomasztó rossz érzésem. Olyan skizofrén érzet, nem tudnám pontosan megfogalmazni. A lényeg, hogy jobb, hogy nem olyan énekest kerítettek, aki Freddie-re akar hasonlítani, mert akkor ez az érzés mindenkiben benne lett volna.
Azt hiszem jobb volt így.
sancho
 

Dani [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dani Dátum: hétf. jan. 16, 2006 9:04 pm

Ezzel tökéletesen egyetértek
Dani
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég

cron