harry potter

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: hétf. aug. 01, 2005 8:58 am

fel?lem...
starfleet
 

camel [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: camel Dátum: hétf. aug. 01, 2005 9:54 am

ez hogy jött a Queen-hez??
camel
 

Kurt [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kurt Dátum: hétf. aug. 01, 2005 11:29 am

anonim, a k*rv* anyád...most mi a francért kellett ezt elmondani??!! Kösz öreg, hogy lel?tted a poént, most egy napra elb*szt*d a kedvem...
Kurt
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: hétf. aug. 01, 2005 11:36 am

Hujjujjujj! Ajjaj! Most micsinálok?! Mehetek dunának! Meghal dulemore!!! Jujjujj!! H?ha!! Jean, a puskámat!
Lacóka
 

laca [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: laca Dátum: hétf. aug. 01, 2005 12:04 pm

Lacóka, attól mert téged nem érdekel, lehet hogy mást igen, pl engem is, 1, 2- ett?l még nem kell bunkóznod.
laca
 

Kurt [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kurt Dátum: hétf. aug. 01, 2005 1:04 pm

Ez pontosan így van. A világ egyik legjobb könyvsorozata, sok millió ember kedvence. Ha valaki nem ismeri, akkor nem kell fikázni.
Kurt
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: hétf. aug. 01, 2005 1:56 pm

Ezer bocsánat mindenkit?l, akinek a lelkébe gázoltam, de:

1 ez egy Queen fórum. H Potternek ehhez nem sok köze van.

2 én télnyleg nem olvastam, mint divathóbort nem is érdekel, Nils Holgersson simán kenterbe veri (Macskafogó szintén, a tele-tabi valószín?leg nem)

3 kifejezetten pikkelek erre a sorozatra a nagykönyves szavazósdi óta, ahol ez vhogy ott volt, olyanok, mint az Elfújta a szél, Nyomorultak, stb nem.

Ennyi.
Lacóka
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: hétf. aug. 01, 2005 5:59 pm

NEW RELEASE

Queen + Harry Potter - Dead of Dumledor
starfleet
 

Kurt [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kurt Dátum: hétf. aug. 01, 2005 6:53 pm

1. Nem Dumledore, hanem Dumbledore.
2. Sok-sok kiváló könyvet olvastam már életemben, és még a Gy?r?k ura sem fogott meg annyira, mint a Harry Potter! Amíg nem ismertem, addig én is fikáztam, de amikor beleolvastam az els? részbe, nem tudtam letenni! És ez mind az 5 résszel így volt, a filmváltozatok pedig soha nem érdekeltek annyira! S?t, én azokkal vagyok ellenséges, mert nem tudták áthozni a celluidra a könyv feelingjét! Bár a harmadik rész egész nézhet?re sikerült, és nagyon úgy t?nik, hogy a negyedik rész már igazi királyság lesz!

100 szónak is 1 a vége: soha ne fikázz le semmit, amíg meg nem ismered!
Ja, és még valami: soha ne l?dd le mások el?tt a poénokat!
Kurt
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: kedd aug. 02, 2005 1:14 am

Összegezném:
1.A témának tényleg semmi köze a Queen-hez. (Van még 1-2 ilyen téma sajnos itt).

2.Ha már offtopic téma lett, akkor meg tényleg bunkó dolog volt elmondani a lényeget egy olyan m?b?l, melyet még páran egy jó ideig nem olvashatnak magyarul és nekik fontos lett volna, hogy ne tudják meg el?re.

Ez sem tartozik ide, de pl. én nagy F1 néz? vagyok (ki hinné? :-D), s volt már olyan, hogy egy futamot csak videóról, utólag tudtam volna megnézni és a sporthíreket direk kerültem, míg valaki a környezetemb?l csak benyögte a végeredmény, és ezzel eb@szta azt az élményt, hogy megnézzem a futamot. Na, ez kb olyasmi, mint ami ez itt.
Coulthard
 

Következő

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég

cron