SZIGET 2005

Valentin [[ varadivalentin kukacka atw.hu ]]

HozzászólásSzerző: Valentin Dátum: pén. aug. 12, 2005 10:35 pm

ehe ok de ráérünk nem?? egész jk lettek a felvételek amugy csak a hang nem lett az igazi mivel az els? sorban nem volt ojan jó a min?ség a kever?töl kellet volna felveni csak akor meg zavaró a közönség de nembaj igy is mondhatjuk tökéletesnek ehe :) vannak nagyonjó részek adig is majd megprobálok pár képpel szolgálni
Valentin
 

Era (és nem Erus) [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Era (és nem Erus) Dátum: szomb. aug. 13, 2005 4:06 am

Kedves Whiteman! Igen...Dereng valami! Csak több emberrel képzeltem el!
:DD

Dvd-t majd mi is kaphatunk? cserébe felteszem a képeket netre!:D
Era (és nem Erus)
 

whiteman [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: whiteman Dátum: szomb. aug. 13, 2005 8:55 am

Era! Te szebbnek akarod látni a világot mint amilyen. Meg van egy terel?kutya ösztönöd,minnél több embert együtt látni akik, mintha ki lenne szegezve a szájuk széle mindíg vigyorognak! Én is ilyen voltam de már elmúlt! Én az "after-party"-kon a kevés embert szeretem! A koncertre kell a sok ember és az megvót de rendesen!
sancho! A vengég-énekesn? kérése volt a Dreamers Ball! A WWTLF meg technikai okok miatt maradt ki!
whiteman
 

Era [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Era Dátum: szomb. aug. 13, 2005 10:12 am

No..Még a végén azt hiszed rossz volt az after-party!
NEM! S?t...
1-2 részlet kivételével persze!:)

Egyébként igazad van azzal kapcsolatban amit írtál, de hát ez vagyok én..
Era
 

Valentin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Valentin Dátum: szomb. aug. 13, 2005 11:04 am

whiteman igen nyersen kapjátok az anyagot
Valentin
 

whiteman [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: whiteman Dátum: szomb. aug. 13, 2005 11:38 am

Valentin! Oks! Csakmer' szerkesztem én szivesen! BZ, Töppencs szóljatok ha van anyag!
whiteman
 

Edem [[ gerasimenko kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Edem Dátum: szomb. aug. 13, 2005 3:20 pm

Húúú!Állat jó volt!A második-harmadik sorban tomboltam végig az egészet(Dreamer's Ball alatt pihentem)!!!Nem gond,h a WWtLF elmaradt.MIndenki tökéletes volt!!!!!A 'vendég énekesn?' pedig lélegzetelállitó!!!-Köszönöm nektek ezt az estét!
Edem
 

töpi [[ topi kukacka queen.rkcs.hu ]]

HozzászólásSzerző: töpi Dátum: szomb. aug. 13, 2005 3:41 pm

Helló!

Köszönjük, hogy jöttetek!! Jó volt - ismét!

Más. Még miel?tt kialakul a videó körüli mizéria, és többen "igényelnek" bel?le, szeretném leszögezni, hogy a felvétel (a készít? - és a Sziget - kifejezett kérésére) - és egyébként is - magán célból készült és nem publikus. A közönség él?ben láthatta a produkciót. (Valentin, légyszi ezügyben papával beszélj.) Tehát a zenekaron és a felvétel készít?jén kívül legfeljebb a klubba (talán ?sszel) ellátogatók láthatnak részleteket a filmb?l, más módon nem adjuk, adhatjuk "közkézre". Bocs, de ez van.

KQ
töpi
 

Valentin [[ varadivalentin.atw.hu ]]

HozzászólásSzerző: Valentin Dátum: szomb. aug. 13, 2005 3:52 pm

töpi ezel tisztában vagyok de szentem azért a banda tagjai megkaphatnák az anyagot nem?? :)
Valentin
 

Era [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Era Dátum: szomb. aug. 13, 2005 10:39 pm

Rendben! Vettem.
Era
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég

cron