Live 8

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szomb. júl. 02, 2005 6:00 am

?szintén várom hogy fellép balázs pál
mennyémá
chip
 

Edem [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Edem Dátum: szomb. júl. 02, 2005 10:27 am

Szóval nem lesz Queen.:-(
Akkor mire volt jó ez a beetetés az újságirók részér?l!Nyalják ki!
Edem
 

camel [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: camel Dátum: szomb. júl. 02, 2005 11:42 am

MI AZ,HOGY NEM LESZ QUEEN???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Fel vagyok háborodva!!!!!!!!Bezzeg Madonna,meg Robiviliemsz lesz...
camel
 

xXx [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: xXx Dátum: szomb. júl. 02, 2005 12:39 pm

biztos megvan rá az okuk, hogy miért nem lesznek ott, de azért nagyot csalódtam bennük...
xXx
 

laca [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: laca Dátum: szomb. júl. 02, 2005 12:50 pm

Akkor hiába maradtam itthon, ezzel az egész napom elb*szva?????
laca
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szomb. júl. 02, 2005 1:16 pm

azért én megnézem és tán még tetszik is majd pár zenekar
chip
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: szomb. júl. 02, 2005 1:33 pm

Azért lesz más nézni-hallgatnivaló is. De egyetértek a csalódottakkal is. A Live 8 kevesebb lesz a Queen nélkül, és Brianék (akik szerintem "felel?sek" ezért) ezzel végleg elismerték ez a Queen+ már tényleg csak a leghitelesebb emlékzenekar.
Nekem f?leg akkor fáj a szívem, amikor a különböz? csatornák hírm?soraiban muatatják az Aid-et, persze mi mást, mint Freddie-t a WWRY közben. Majd a Robbie...
typincs
 

gerg [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: gerg Dátum: szomb. júl. 02, 2005 1:44 pm

dehát azért nem mennek, mert ma portugáliában játszanak! azt meg nem lehet csak úgy lemondani!
gerg
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szomb. júl. 02, 2005 1:46 pm

ne beszéljen ez a bácsi az m1-en kezdjék má!!!!!!!
chip
 

Dr M [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dr M Dátum: szomb. júl. 02, 2005 1:57 pm

Nagyon kellemetlen hogy nem mennek mégsem - elnézést kérek azoktól, akikben magamhoz hasonlóan hiú reményeket keltettem és ezzel csalódást okoztam. Sajnos amit a U2 és Elton bevállal (saját koncerteket is adnak ma) az a fijúknak nem megy... egyszer majd biztos megtudjuk az okát, hogy miért nem akarta magát Brian és Roger újra a világ tetejére katapultálni - akár Paullal, akár Robbieval. Mindenesetre Freddie ott lesz a Live8-en mert a Magyar Nemzett?l a Daily Mirrorig mindenki vele azonosítja a 85-ös koncertet. Mindenesetre a Live8 így is pazar programot nyújt. Izgalmasan várom a híreket, hogy sikerül egy ilyen napon egy saját stadion-koncert...
Dr M
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 25 vendég

cron