Live 8

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: csüt. jún. 23, 2005 9:15 am

miel?tt még minden harmadik hozzászólás err?l szólna a Queen mindenüttben... :-)
chip
 

Dr M [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dr M Dátum: csüt. jún. 23, 2005 9:23 am

Én akkor hozzászólok: a Queen biztos ott lesz, John nélkül, és egyel?re azért nem jelentik be hivatalosan, mert próbálják a Hyde Park jegyeket eladni. Olyannyira próbálják, hogy tele van velük a rádió és már olcsóbbak is a jegyek mint eddig. Majd ha már mindenki lefoglalta magát a saját bulijukra, akkor 1 nappal a Live8 el?tt bejelentik, hogy "elhárultak a technikai akadályok, így mi is ott leszünk".
Dr M
 

Robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Dátum: csüt. jún. 23, 2005 12:08 pm

IIIIIIIIIIgeeeeeeeeeenn!!!
De jó lenne! akkorát csalódtam volna ha nem mennek el!!! Queen nélkül nem lehet Live8!!!!
Robin
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: kedd jún. 28, 2005 8:41 pm

Hohohohóóó!!!! FIGYELEM FIGYELEM!!!!! Ebben a pillanatban láttam az m1-en: szombaton 3szor is jelentkeznek a nagy eseményr?l (14:30kor, 18:00kor és talán 20:30kor - de nem vagyok bizonyos)!!!!! Remélem segít ez a hozzáhasonló vacakneteseken (bár én még ennek a vacaknak se leszek közelében szombaton valszeg, tehát pláne)!!!
Lacóka
 

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: kedd jún. 28, 2005 8:45 pm

A legendás "Bob Geldorf" szervezésében...
sea
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: szer. jún. 29, 2005 9:08 am

Tv-ben: az összes BBC, az MTV és a VH-1 is. Egész nap ezt adja.
typincs
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: szer. jún. 29, 2005 10:48 am

Én vállalom névvel is az ilyen "barom" típusú kérdéseket is, szóval:
mikor lesz a Queen? A többire is kíváncsi vagyok, de tudni szeretném, mikor muszáj ott lenni a tv el?tt.
typincs
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szer. jún. 29, 2005 11:44 am

ez nem barom kérdés
s?t
chip
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szer. jún. 29, 2005 12:29 pm

Watch online

Join the global experience: watch the LIVE 8 concerts live and on demand, only on aolmusic.com

You can find exclusive live coverage--including behind-the-scenes tidbits, special blogs, and all the performances--during and after the concerts on July 2nd. And log onto aolmusic.com now for breaking concert news leading up to the event.
chip
 

Edem [[ may04 kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Edem Dátum: szer. jún. 29, 2005 2:04 pm

Én ugy hallottam ,h csak müholdon keresztül lesznek,mert épp Portugáliában turnéznak...
Edem
 

Következő

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég

cron