Live 8

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: hétf. júl. 04, 2005 12:00 am

Az meg h nem tudtak volna ott lenni: kb 10kor végeznek a koncerttel, helikopter, oszt spuri! Én menthetetlenül reménykedtem még a Hey Jude alatt is, h elkezd?dik a Champions és legalább annyira megjelennek...
Lacóka
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: hétf. júl. 04, 2005 9:20 am

Szerintem sem kellett volna ebb?l kimaradni. Nem hiszem, hogy a portugál fanek rossz néven vették volna, ha a Live 8 miatt csúszás van. Elton is, a U2 is meg tudta csinálni, hogy koncertje ellenére megjelent a színpadon.
Ez persze spekuláció, de szerintem vamilyen személyes ellentét van a háttérben. Pl: Brian meghívta Bob Geldofot a 46664 Arcticra, de ? kihagyta.

A koncertr?l csak annyit, hogy nagyon tetszett. Kár, hogy semmi sem lesz bel?le.
typincs
 

ZoZó [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: ZoZó Dátum: hétf. júl. 04, 2005 10:08 am

Nekem is hiányoztak a fiúk... ezért aztán a végén beraktam a Live In Rio-t videókazin. Szal nem maradtam QUEEN nélkül azon az estén! (Keep Yourself Alive, Liar és egyebek.. jó volt na!!)

:-)
ZoZó
 

Dr M [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dr M Dátum: hétf. júl. 04, 2005 9:39 pm

as it began...
http://www.bbc.co.uk/music/thelive8event/pics/onstage/

személyi véleményem az, hogy a who volt a legjobb, meg talán a travis-féle bee gees feldolgozás. meg a green day. szóval volt sok jó cucc és tök szuper, hogy végre a mi generációnknak is volt live aidje. vicces persze hogy mi csak a szórakozás részét látjuk, mert mint némileg eladósodott miniállam, nemigazán van hatásunk arra, hogy mi lesz az afrikai országok bankkölcsöneivel. mondjuk a queen távolléte egy szégyen, pláne annak ismeretében, hogy a party at the palace f?szerepl?je brian volt, meg hogy ?k voltak az egyetlen banda, akit?l ketten is játszottak feldolgozást. kb mint az asterix filmek elején, amikor mutatják a nagy országot (ez lenne a hasonlatban a hyde park buli), aztán lezúmol a kamera egy kis porfészekre (ez pedig a portugál stadion) egy hang pedig azt mondja: mindeközben egy istenhátamögötti porfészekben...
Dr M
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: kedd júl. 05, 2005 10:38 am

Olyan érzésem van, mintha Brianék egy párhuzamos világegyetemben lennének. Ha átnéztek a Soapboxba, akkor ott aztán a szétrobbantott üstököst?l a bájos, de szuperlényegtelen Katie Melua új lemezéig mindenr?l van szó, de a Live 8 csak mellékes.
Most érzem el?ször: megöregedtek. És ez fáj.
typincs
 

Bushman [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Bushman Dátum: pén. júl. 08, 2005 9:11 pm

A fenébe is, szerdán volt a Live8 zárókoncertje Skóciában, ott sem léptek fel.
Ez azért dühít?.
Vagy megint koncerteztek valahol?
Bushman
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: szomb. júl. 09, 2005 5:43 pm

Úgy tudom, Kölnben voltak szerdán.
typincs
 

TheEye [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: TheEye Dátum: kedd júl. 12, 2005 2:56 pm

Ohhh!

megaLOL és gigaTHX!

De jól látom, csak egy Queen-es link???
TheEye
 


[[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Vendég Dátum: kedd júl. 12, 2005 3:57 pm

chip..
Vendég
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron