Az ördög ügyvédje

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: hétf. máj. 09, 2005 9:34 am

Szabad, s?rít? fordítás következik.

"Freddie nem volt egy angyal. Néhány történetb?l ez kiedrül.
Egyszer egy hajléktalan aprót kért t?le. Nem hordott magánál pénzt, kivett a bankból 10.000 fontot, majd arra kényszerítette a hajléktalant, hogy térden állva könyörögjön érte.
Freddie mindig ellopta a hotelekben a törülköz?t, szappant stb.-t.
Freddie heterofób volt (még sosem hallottam ezt a szót- typincs). Rosszul volt, ha arra gondolt, hogy a férfiak hogyan csinálják n?kkel. (És most nagyon szépen fogalmaztam.-t)
Összesen 54 macskát szeretett halálra a Garden Lodge-ban. Minden nap kaviárral és pezsg?vel etette-itatta ?ket, ezért májkárosodásban nagyon hamar kimúltak."

Szerintem, mindegy, hogy igaz-e ez, vagy sem, mert nem bizonyítható, és ma ezek a történetek egyáltalán nem aktuálisak.

De ha belemegyünk, akkor magyarázatot is lehet találni. Egyrészt egy ilyen ember körül mindig születnek legendák. Szóval történt valami, amit aztán kiszíneztek.
A "heterofóbia" szerintem Freddie egyik sikamlós poénjának a következménye lehet. Van, akinek nincs humora, az így interpretálja a dolgokat.
A macskák halálra szeretése csúnya dolog, de csak a gyerekességet bizonyítja.
Lopkodás a hotelb?l. ?szintén, ki nem hozott még el semmit?
A hobós történet talán a legelgondolkodtatóbb, és egyben a legvalószín?tlenebb.

Összességében egyetértek az el?ttem szólóval. Alapvet?en nem az ilyen sztorik boncolgatása volt a célom, amikor elindítottam ezt a témát.
typincs
 

Dr M [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dr M Dátum: hétf. máj. 09, 2005 9:48 am

Az idézett szöveg egy vicces kedv? angol csávó irománya, aki a saját találmányaival szórakoztatja/ bosszantja a fórum lakóit. A szövegb?l egyetlen szó sem igaz.
Dr M
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: hétf. máj. 09, 2005 10:18 am

Az biztos, hogy nem igaz, de akkor sem fogom soha megérteni, hogy valaki hogy tud ilyesmit leírni. Nem normális, és akkor még nagyon-nagyon-nagyon enyhén fogalmaztam, mert amiket gondolok, az leírva enyhén durva lenne. :)
Kriszti
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: hétf. máj. 09, 2005 11:29 am

összegzem, Kriszti:

"f*sz ingerszegény kultúrmócsing"?
chip
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: hétf. máj. 09, 2005 7:44 pm

Ok, köszi a fordítást, annak ellenére, hogy f*szságnak tartom a leírtakat meg a kitalálóját is.
Coulthard
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: hétf. máj. 09, 2005 10:15 pm

Azért így elképzelem Freddie-t, ahogy bedugja a pólója alá a szállodai törölköz?t, lelopakodik a recepcióra, KIFIZETI A NÉHÁNY EZER FONTOS SZÁMLÁT, közben kerüli a recepciós tekintetét, aztán a limuzinban kezd megnyugodni, a magángépen pedig már lelkesen mutatja Rogernek, h mit is szerzett... :DDD
Lacóka
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: hétf. máj. 09, 2005 10:18 pm

Arról nem is beszélve, h ha le is nyúlt vmit, nem hiszem, h bevitték a biztonsági szobába és kihívták a rend?röket, h "ejnye-ejnye Mr Mercury..."
Lacóka
 

_AnoN_ [[ anon kukacka anoftc.mad.hu ]]

HozzászólásSzerző: _AnoN_ Dátum: hétf. máj. 09, 2005 11:20 pm

Rend?rök??

STATÁRIUM VAZZ :)

ZS
_AnoN_
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: kedd máj. 10, 2005 9:32 am

Lacóka!!!!!!!!!!!!!!!!!
köszi, jól esett ez a röhögés így "reggel" :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
chip
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: kedd máj. 10, 2005 10:19 am

Nagyon szívesen. Ilyen történetek újra és újra el? fognak bukkani.
typincs
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég

cron