Budapest - vélemények

Dr M [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dr M Dátum: vas. ápr. 24, 2005 12:10 am

WOW!!!!
WOOOOOW!!!!!
:-)))))))
Dr M
 

sid [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sid Dátum: vas. ápr. 24, 2005 12:17 am

csatlakozom!
sid
 

Marilu [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Marilu Dátum: vas. ápr. 24, 2005 12:30 am

Nagy csalódás volt. Olyan mint az égbolt Nap nélkül.
Marilu
 

Tölgy [[ alavikta kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Tölgy Dátum: vas. ápr. 24, 2005 1:03 am

Pont arra számítottam, amit te leírtál... Csalódásra. Csalódtam is, de pozitívan. Szerintem BAROMIJÓVÓTT!
Tölgy
 

Leroy [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Leroy Dátum: vas. ápr. 24, 2005 1:25 am

Még egyszer, még egyszer!!!Több Rogert, több Briant akarok, de így is eszméletlen buli volt!!!Micsoda dobszólók! Micsoda gitár! WOW! :)
Leroy
 

A.C. Ashfield [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: A.C. Ashfield Dátum: vas. ápr. 24, 2005 2:26 am

Hát ez volt életem eddigi legüt?sebb koncertje! Hogy Rogerb?l ilyen korban honnan jön az er?, azt el sem tudom képzelni. Olyanokat dobolt, hogy az valami leírhatatlan. És negyvenmilliószor jobb így él?ben minden mint bármilyen DVD-n. A Days of our lives alatti visszajátszások nagyon meghatottak engem is. Volt néhány olyan japános kocka, ami nekem újnak számított a jól ismert felvételek mellett. Brian szólója az I Want it All közepén üt?sebb volt mint bármilyen eddigi felvételen amit hallottam. Jó volt az öreg Spike-ot is látni. Ja és kérek egy kis segítséget: A Bohemian Rhapsody eleje els? vagy második napi Wembley vót?
A.C. Ashfield
 

A.C. Ashfield [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: A.C. Ashfield Dátum: vas. ápr. 24, 2005 2:30 am

Ja és egyik haverom nem akarta elhinni az életét mikor Brian kisétált a függöny mögül. Eddig DVD-z?s after-partyt nyomtunk itthon!
Na, hajrá és keep queening!
A.C. Ashfield
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: vas. ápr. 24, 2005 2:50 am

Ez valami iszonyat jó volt! Alig bírtam már kivárni, hogy elkezdjék. :-) Az Eminem szám nem nagyon hiányzott, de biztos valamiért kellett. PR jól nyomta, megtette a t?le telhet?t, teljesen értelmetlen lett volna egy 2. Freddie-t várni. A Last Horizon-nál amit m?veltek a fénnyel meg a kivetít?vel, az rohadtul tetszett, akárcsak az A Kind of magic alatt. A These are the days... is nagyon jó lett a bejátszásokkal együtt, a BoRhap-os megoldásról nem is beszélve, f?leg mikor Freddie meghajolt a kivetít?n. Ááá...qrva jó volt az egész. Roger nekem mindenképpen pozitív csalódás, f?leg a Radio Ga Ga-ban való éneklését tekintve.
Tavaszi szél volt, Long Away volt, énekeltünk 1000L, nem csak id?sebbek voltak közöttünk, kultúrált közönség volt (legalábbis körülöttem :-D), szóval soha rosszabbat!
Remélem legközelebb 4 órás koncertet adnak... :-)
Coulthard
 

A.C. Ashfield [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: A.C. Ashfield Dátum: vas. ápr. 24, 2005 3:17 am

Én meg remélem, hogy Budapest mostantól rendszeres turnéállomás lesz. Mondjuk már most is az, hiszen azért 19 évente eljönnek! (f? az optimizmus!)
A.C. Ashfield
 

A.C. Ashfield [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: A.C. Ashfield Dátum: vas. ápr. 24, 2005 3:40 am

Hát én annyira a koncert hatása alatt vagyok, hogy egyszer?en nem bírok elaludni! Az szól a fejemben, hogy: I was just a skinny lad ... stb. És hogy én ennek mennyire örülök! Még mindíg a fülemben van Paul hangja. Ritka jól énekel az a csávó!
A.C. Ashfield
 

Következő

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég

cron