Budapest - visszaszámlálás

typincs [[ kelemean kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: vas. ápr. 17, 2005 3:47 pm

Mivel egy héten belül vagyunk, úgy gondoltam leválaszthatjuk a budapesti koncertet a turnéról, és külön topicban vitathatnánk meg mindent, ami ránk vonatkozik.

Például: melyik újságban, tv-m?sorban említik meg a koncertet. Az elkövetkez? hat napban az elvárások, utána a leírható élmények. És persze minden más kapcsolódó.
typincs
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: vas. ápr. 17, 2005 3:53 pm

QUP topikban van de akkor ide is bekerül: szombaton Cool Rock Café-ban lehet két koncertjegyet nyerni... aztán futni az Arénához :)
chip
 

sid [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sid Dátum: vas. ápr. 17, 2005 3:55 pm

meg azt is meg kene beszelni, hogy melyik szamot fogjuk "spontan modon" kovetelni a zenekartol.

ha egyszerre elkezdene kiabalni az arena, hogy "szliping on de szajdvolk!!!", akkor kenytelenek lennenek eljatszani. vagy long away, mert azt legalabb tenyleg nyomtak mar a turnen (meg konnyebb kiabalni ;)

ritkasagot akarunk!!! :)
sid
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: vas. ápr. 17, 2005 3:59 pm

há ez jó :DDD
és a többi "nemfanvagylegalábbisnemismerjükvagylegalábbisnemfórumozik" emberrel mi lesz? :)))))))))))
chip
 

ZzZ [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: ZzZ Dátum: vas. ápr. 17, 2005 5:28 pm

Szerintetek mikorra volna érdemes odamenni, ha jó helyet szeretnénk? Úgy tudom 18-kor nyit a hely. Egyébként meg mi számít itt jó helynek? Úgy értem a kis-közepes csarnokokban ha nagyon elöl állsz lehet, hogy jól látsz, de semmit sem hallasz, de könnyen túlordítod a zenekart. Ha meg nagyjából középen, akkor meg az ellenkezöje. Csak a nagyon kis, vagy nagyon nagy helyeken van (általában), hogy olyan hangos, hogy szinte mindenütt jól szól. Van tipp az Arénára nézve?
ZzZ
 

sid [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sid Dátum: vas. ápr. 17, 2005 6:28 pm

ZzZ: ulohelyeseknek szerintem boven eleg fel 8-ra odaerni, kuzdotereseknek halozsak! ;))))
sid
 

TheEye [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: TheEye Dátum: vas. ápr. 17, 2005 6:52 pm

Nem hiszem, hogy már holnap oda kellene állni az ajtóhoz a jó helyért...
TheEye
 

TheEye [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: TheEye Dátum: vas. ápr. 17, 2005 6:54 pm

Ha visszaszámlálás, akkor legyen is az:

még 144 óra vagy 8644 perc...
TheEye
 

ZzZ [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: ZzZ Dátum: vas. ápr. 17, 2005 7:12 pm

Köszönöm, TheEye, sokat segítettél, valószínüleg hálózsák lesz..
ZzZ
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: vas. ápr. 17, 2005 7:13 pm

azé nem hiszem h olyan szinten lesz a bemenetel mint 86-ban a vemblibe :)
chip
 

Következő

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron