Multimédiás cuccok / miért nem lehet letölteni??

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szer. márc. 02, 2005 7:08 pm

Na ne! Ilyet nem mondhatott! Ez biztos vmi fordítási hiba! Nem is kommentálom, ez a "Roger és én vagyunk a Queen" egy akkora baromság, h nem lehet okosat mondani!
Lacóka
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szer. márc. 02, 2005 7:12 pm

Ja, a másik: mi a franc az, h PR dönt a BohRap-ról?!?! Az múltkor még arról volt szó, h nem lesz, merhogy túlságosan Fred dala. Emellett ha valakinek semmi köze hozzá, az Paul Rodgers! Grrr!
Lacóka
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: csüt. márc. 03, 2005 8:00 am

Nem akartam megint els?ként hozzászólni ehhez, de örülök, hogy nem egyedül vagyok azzal, hogy undorító, amit Brianék csinálnak. Még egy ilyen öntelt embert még nem láttam. Szégyelhetné magát. Freddie mindig azt mondta, hogy ? nem a Queen, hanem négy ember alkotja. Erre jön ez a két ...., és még egyet rúgnak azokba, akiknek amúgy sem a legjobb látni, amit m?velnek. Nem méltók rá, hogy Queen néven lépjenek fel. A BR ügy pedig még ennél is felháborítóbb. Hogy mer ilyet kimondani, hogy egy olyan valaki dönt a dalról, akinek aztán semmi, de semmi köze hozzá. Jó lenne, ha már végre valaki megmondaná Briannek, hogy hol a helye.
Kriszti
 

Tamás [[ gallileo kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Tamás Dátum: csüt. márc. 03, 2005 9:19 am

én megmondom Brian-nek, hogy hol a helye!
A szinpadon Bécsben április 13-án és az egész turnén!
Amúgy, ha Paul Rodgers nem szeretné a BoRhap-ot elénekelni, szive joga. ? (hála istennek) nem lett a Queen együttes tagjának választva, hanem egyenérték? m?vészként vesz részt e turnén. Lehet, hogy egyszer?en nem tudja szépen elénekelni a BoRhap-ot, mert nem illik a hangja hozzá, és úgy meg nem akarja, mint Elton John meg Axel Roses.
És, hgy hogy hívják magukat nekem tökmindegy, fel?lem akár Beatles néven is futhatnak, az a lényeg, hogy ez a két isten újra együtt koncertezik, minden más mellékes!
Tamás
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: csüt. márc. 03, 2005 10:42 am

nem az de mind1

pár hónappal a koncert után majd átértékelem ezt az egészet a fejemben

két hónap sincs már.. nagyon durva!
chip
 

sid [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sid Dátum: csüt. márc. 03, 2005 1:39 pm

nem ertem a felhaborodast borhap ugyben. ezt a dalt mar rengetegen feldolgoztak, elenekeltek, karaoke barban vinnyogtak ra, stb.
valoszinunek tartom, hogy ha PR elenekli, nem az lesz minden idok legrosszab feldolgozasa. sot.

es hogy Freddie minek orulne legjobban, azt senki nem tudhatja, se Brian, se Paul, se Mary, se Jim (Hutton), se Kriszti, se en...

es persze nem B+R a Queen, de amig ezt egy ujsagban olvasom, es nem szoszerint hallom Brian szajabol, addig foglalkozni sem akarok ezzel a kerdessel
sid
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: csüt. márc. 03, 2005 4:10 pm

A BR ügyben nekem az a felháborító, hogy mi az, hogy ? dönt??? Talán a két Queen tagnak több köze van ahhoz, hogy játszák-e vagy sem, mint P.R-nek. Lehet, hogy Briannek a színpadon a helye, de ezt tehetné úgy is, hogy nem sérti meg azt, amit négyen alkottak.
Kriszti
 

tralla [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: tralla Dátum: csüt. márc. 03, 2005 4:21 pm

Kriszti!
Brian és Roger el tudja játszani a dalt, de PR nem biztos, hogy el tudja/akarja énekelni. Ezt ki tudná jobban nála?
tralla
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: csüt. márc. 03, 2005 11:15 pm

A véletlenek folytán ismét egyetértek Kriszitvel, legalábbis azon a téren, hogy Brian és Roger úgy dönt a Queen névr?l, mintha az a legtermészetesebb lenne. Az biztos, hogy ?k 100%-os részei a Queen-nek, viszont a Queen név sosem volt és nekem nem is lesz csak Brian+Roger. Ett?l függetlenül biztos jó koncertet adnak, várom is már.
Coulthard
 

sea [[ whitequeen73 kukacka yahoo.co.uk ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: kedd márc. 08, 2005 5:43 pm

Nagy kihagyás után ma ismét végigszörföztem az egész HQFC honlapon, és szeretnék melegen (stílszer?en :D) gratulálni Dr.M-nek, ill.az rkcs-nak! Szép munka, köszönöm a kimerít? tájékoztatást és a szép formát! Ámen :)
sea
 

Előző

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron