Új fórum!?

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: hétf. jan. 31, 2005 10:41 pm

No, aki követi a Queen 2005 topic eseményeit, nyilván észrevette, h vmi készül, tehát gondoltam nyitok egy topicot, ahol az infók "szabadon áramolhatnak"!

Nekem egy kérdésem lenne: ugye a régi topicok-hozzászólások megmaradnak? Remélem...
Lacóka
 

_AnoN_ [[ anon kukacka anoftc.mad.hu ]]

HozzászólásSzerző: _AnoN_ Dátum: kedd feb. 01, 2005 1:21 am

Hm.

[Megjegyzes: Szerencsed van, nem szoktam nezni az egesz forumot, a turne topik van megnyitva, csak azt szoktam frissiteni. igy aramszunet miatt az opera ugy dontott hogy elfelejti a korabban megnyitott ablakokat, szal igy a fooldaltol vegig kellett kattingatnom a linkeket, igy vettem eszre ezt a topikot :]

Szoval. Nem vagyok vagy HQFC oldal nezegeto, meg amikor megtalaltam ezt az oldalt, akkor lehuztam az osszes videot, azt kesz :) A turne kapcsan tertem ide vissza, es itt is ragadtam a forumban :>

Viszont a jelenlegi forum az eleg ize... Fapados :] Igy poenbol megemlitettem hogy kene uj forum, DrM irta hogy jo lenne de nincs aki megcsinalja. Hat en vegulis PHP-ban tudok programozni, kedvem van hozza, idom majd lesz valamikor (remelem :), igy jelenlegi allas szerint meg februarban neki fogok allni, es ugy marcius vegere legkesobb szerintem kesz lehet az uj HQFC forum. (akar korabban is, az eppen aktualis eles munkaimtol meg a sulitol fugg...)

Szoval jelenleg igy allunk. Hogy megmaradnak -e a jelenlegi hozzaszolasok/forumok? Hat, termeszetesen ez a cel. De nem igerek semmit.

Remelem ennyi eleg :)
Joccakat
ZS
_AnoN_
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: kedd feb. 01, 2005 4:05 pm

ha eltünnek a régi hozzászólások, meghal az egész.. inkább lementem ?ket egyeként, de szójjatok el?tte!
chip
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: kedd feb. 01, 2005 4:07 pm

part tú

amugy meg nemtom mit kell finnyáskodni h ilyen meg olyan a lap..

a zoknis gatyás mackófels?s "primitiv" queenezésnél a világon jobb dolog nincs és ez nem igénytelenség de aki érti ugyis érti
chip
 

Robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Dátum: kedd feb. 01, 2005 4:26 pm

Én nagyon megszerettem ezt a régi kis öregecske forumot. Az egésznek a dizájnja, vagy pont a dizájntalansága olyan jó. A régi hozzászólásokat el ne tüntessétek mert akkor elájulok. A milliónyi sztorim az angolokkal a zuhany alatt stb örök darabok. Kitörölhetetlen : DDDD
Persze én eléggé maradi felfogású vagyok, tehát nem vagyok mérvadó csak gondoltam beirom mit gondolok.
Kicsit javitani gyorsítani lehet hogy nem ártana, de azért ne tüntessük el lécci!!!
Robin
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: kedd feb. 01, 2005 4:29 pm

Csatlakozom: minden eddigi szellemi termékünk maradjon meg.

+
Továbbra se kelljen bejentkezni, jelszavazni stb.

Köszi!
typincs
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: kedd feb. 01, 2005 6:12 pm

Jajj, istenem, azt télleg ne! Egyébként eddig nem nagyon mertem beírni, mert nem tudtam a véleményeket, de most, h gaga-tapsolós társaim is véleményt nyilvánítottak, én is kijelentem: a dizájn (sztem) megfelel?, túl er?s változások lécci ne legyenek, a gyorsítás viszont kétségkív?l nem árt...
Lacóka
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: kedd feb. 01, 2005 6:51 pm

gyorsítás:
mikor betöltitek a topiklistát, akkor nem egyb?l jelenik meg, de már tölt?dik, szal nyomjatok leállítást, és a fenti friss topikok (általában a lényeg) már megjelenik és megnézhet?
ennyi meg egy bambi
chip
 

_AnoN_ [[ anon kukacka anoftc.mad.hu ]]

HozzászólásSzerző: _AnoN_ Dátum: kedd feb. 01, 2005 7:12 pm

Hoi

Ha ilyen nagy az ellenkezes akkor beirok a kodba egy lapozast [mert az sztem kell, igy a nagyobb letoltott oldal rossz a kliensnek is meg a szervernek is], aztan annyi :)))

Zs
_AnoN_
 

Robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Dátum: kedd feb. 01, 2005 7:57 pm

Jó ötlet, de azért ne kelljen tul sokat se lapozgatni sztem. Szal ésszer? limitet adjál.
Tudom sok a baj velünk, de hálásak vagyunk hogy megcsinálod!! : D
Robin
 

Következő

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 22 vendég

cron