Ki tudja???

Re: Ki tudja???

HozzászólásSzerző: Robin Hood Dátum: szer. feb. 03, 2010 10:13 am

jeszitiz:

http://www.classicrockmagazine.com/news ... aerosmith/

De rajta kívül bekérdezte még Billy Idol-t és Chris Cornell-t is.

Viszont ami már annyira off, hogy még én is szégyellem, de tudom, hogy téged érdekelni fog:

http://www.classicrockmagazine.com/news ... -zeppelin/

Mondjuk van egy olyan érzésem, hogy ez az egész légikovács cirkusz csak valami új album/turné akármi promója.
(ezennel befejeztem a topic szétoffolását :D)
"Roger Taylor playing 'We Are The Champions' with Queen - I will never forget watching that. I remember all this sweat flying off his hair - he was so visual, the ultimate in cool and collected. He was rock'n'roll." - Taylor Hawkins
Avatar
Robin Hood
Moderátor
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 4:21 pm

Re: Ki tudja???

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: szer. feb. 03, 2010 4:28 pm

Robin Hood írta:jeszitiz:

http://www.classicrockmagazine.com/news ... aerosmith/

De rajta kívül bekérdezte még Billy Idol-t és Chris Cornell-t is.

Viszont ami már annyira off, hogy még én is szégyellem, de tudom, hogy téged érdekelni fog:

http://www.classicrockmagazine.com/news ... -zeppelin/

Mondjuk van egy olyan érzésem, hogy ez az egész légikovács cirkusz csak valami új album/turné akármi promója.
(ezennel befejeztem a topic szétoffolását :D)

bakter.. ezek se tudják, micsináljanak a szabadidejükben...:D
Légy optimista! Ha az élet citrommal kínál, kérj hozzá martinit!
Avatar
moondream
HQFC tag
 
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 5:09 pm
Tartózkodási hely: bp

Re: Ki tudja???

HozzászólásSzerző: Connor MacLeod Dátum: vas. márc. 07, 2010 3:21 pm

Sziasztok! Érdemes olyan dvdt venni, (már a Saturnban meg a Media Marktban is lehet kapni) ami nem hivatalos EMI /Queen productions Ltd. által kiadott,3000-Ftért. A Japán85-ös koncert.
Csak a minőségét nem tudom hogy milyen lehet!
köszi!
Avatar
Connor MacLeod
 
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: hétf. nov. 16, 2009 3:00 pm
Tartózkodási hely: Tóalmás

Re: Ki tudja???

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: vas. márc. 07, 2010 4:05 pm

Connor MacLeod írta:Sziasztok! Érdemes olyan dvdt venni, (már a Saturnban meg a Media Marktban is lehet kapni) ami nem hivatalos EMI /Queen productions Ltd. által kiadott,3000-Ftért. A Japán85-ös koncert.
Csak a minőségét nem tudom hogy milyen lehet!
köszi!

Csak nem a fekete borítós Live at yoyogi copyright Woodstock tapes, Albany, amilyet Írországban vettem?:D mert az egy jó cucc;)
Légy optimista! Ha az élet citrommal kínál, kérj hozzá martinit!
Avatar
moondream
HQFC tag
 
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 5:09 pm
Tartózkodási hely: bp

Re: Ki tudja???

HozzászólásSzerző: Robin Hood Dátum: hétf. márc. 08, 2010 7:36 pm

moondream írta:
Connor MacLeod írta:Sziasztok! Érdemes olyan dvdt venni, (már a Saturnban meg a Media Marktban is lehet kapni) ami nem hivatalos EMI /Queen productions Ltd. által kiadott,3000-Ftért. A Japán85-ös koncert.
Csak a minőségét nem tudom hogy milyen lehet!
köszi!

Csak nem a fekete borítós Live at yoyogi copyright Woodstock tapes, Albany, amilyet Írországban vettem?:D mert az egy jó cucc;)


Szerintem meg inkább a japán zászlóba queen címert rakós, fehér borítós cucc lesz az inkább. annak a képminősége, elég szép, a hangkeverés az én verziómban kicsit furcsa, de élvezhető. Mondjuk nem egy live at the bowl, de jó kis koncert az!
"Roger Taylor playing 'We Are The Champions' with Queen - I will never forget watching that. I remember all this sweat flying off his hair - he was so visual, the ultimate in cool and collected. He was rock'n'roll." - Taylor Hawkins
Avatar
Robin Hood
Moderátor
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 4:21 pm

Re: Ki tudja???

HozzászólásSzerző: Connor MacLeod Dátum: szer. máj. 05, 2010 10:47 am

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat. Hát ez éppen sötét kék volt, de amúgy már találkoztam olyanokkal amiket ti is írtatok! Ha veszek Queen DVD-t akkor hivatalos EMI kiadásút, mert nem tudom hogy ami nem hivatalos, az milyen minőségileg, ne hogy aztán belefussak egy rossz minőségű home videó kategóriába!
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
Szép napot!
üdv: Connor
Avatar
Connor MacLeod
 
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: hétf. nov. 16, 2009 3:00 pm
Tartózkodási hely: Tóalmás

Re: Ki tudja???

HozzászólásSzerző: whitequeen Dátum: szer. máj. 05, 2010 8:15 pm

Connor MacLeod írta:Sziasztok! Köszönöm a válaszokat. Hát ez éppen sötét kék volt, de amúgy már találkoztam olyanokkal amiket ti is írtatok! Ha veszek Queen DVD-t akkor hivatalos EMI kiadásút, mert nem tudom hogy ami nem hivatalos, az milyen minőségileg, ne hogy aztán belefussak egy rossz minőségű home videó kategóriába!
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
Szép napot!
üdv: Connor


Elég sok mindentől fosztod meg magad... :)
-SEA-

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
whitequeen
HQFC tag
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 2:10 pm

Előző

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron