Deacon és mi

wendigo [[ wendigo kukacka wendigo.hu ]]

HozzászólásSzerző: wendigo Dátum: hétf. jan. 10, 2005 12:03 pm

deacky érdekes egy lény... ? volt ugyebár a legfiatalab queen tag, mégis a végefele mintha a többiek fölé öregedett volna.

mellesleg már a hetvenes években eléggé ? képviselte a slágeres vonalat (you're my best friend, misfire), aztán úgy éreztem, a nyolcvanasokban jött el az ? ideje. akkor már simán lehetett diszkós-funkys dolgokat írnia...
viszont az is tény, hogy ? a rockszakma egyik legalulértékeltebb b?g?se, hiszen ha jobban meghallgatod a játékát, tele van olyan apró finomságokkal, trükkökkel ami messze túlmutat a szimpla lekísérésen.

kíváncsi lennék, mit csinál most, és néha hozzányúl-e a hangszeréhez.
régebben olyasmiket nyilatkozott, hogy a családja most már a legfontosabb, blah blah blah, de nemrég láttam valamelyik queen-fan oldalon egy angol újság cikkét beszkennelve, ahol "botrányról" írnak, johnny boy a lap szerint összejött egy sztriptíztáncosn?vel aki kora alapján simán a lánya lehetne. ki tudja persze, ez mennyire igaz...
wendigo
 

wm [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: wm Dátum: hétf. jan. 10, 2005 1:01 pm

... és gitározott,dobolt,zongorázott...
wm
 

Tamás [[ gallileo kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Tamás Dátum: hétf. jan. 10, 2005 4:20 pm

azért ne feledkezzünk meg Sir Paul McCartney-ról!
Tamás
 

Robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Dátum: kedd jan. 11, 2005 5:39 pm

Én attól félek, hogy szegény beteg lett, vagy csak simán alkoholista. VAgy a fene tudja. De nagyon hiányzik nekem...
Robin
 

wendigo [[ wendigo kukacka wendigo.hu ]]

HozzászólásSzerző: wendigo Dátum: kedd jan. 11, 2005 6:54 pm

interjú sincs vele azóta, hogy "elt?nt"? ? maga tényleg csak annyival kommentálta a dolgot, hogy visszavonul és snitt?
wendigo
 

SEA [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: kedd jan. 11, 2005 9:46 pm

A Robbie Williams-ügyben is megszólalt.
SEA
 

angol [[ zsolt_kiraly kukacka hotmail.com ]]

HozzászólásSzerző: angol Dátum: szer. jan. 12, 2005 12:45 pm

szerintem ép és egészséges, csak bölcs és tudja hogy Freddie nélkül semmit nem ér az egész ....... és igaza is van .... szerintem
angol
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: szer. jan. 12, 2005 2:42 pm

Bocs, Sir Paul-t kihagytam, igaz, de több nem jut az eszembe.

Nem kizárt, h John és Brianék közt nincs is már kapcsolat. Különben többet forogna a neve Brianék által, de mostanság lehozzák diplomatába.
starfleet
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: szer. jan. 12, 2005 5:00 pm

Tények hiányában marad a fantáziálás.
Tehát én is valamiféle múltbeli konfliktust sejtek John távolmaradása mögött.
Valahol olvastam olyat, hogy John és Freddie között volt a legszorosabb köt?dés. Emberileg ezt persze nem tudom alátámasztani, de zeneileg mindenképp. Brian és Roger inkább a rockot szereti, ?k a funkyt sem vetették meg.
Talán a gyászon és a nyugdíjon túl azért sem kíván visszatérni, mert most már senki sem támogatná. Ahhoz meg biztos nincs kedve, hogy Brianék diktáljanak neki. Hallgatása a múltnak szól, nem akarja a szennyest kiteregetni.
typincs
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: vas. jan. 16, 2005 10:58 am

Az legfiatalabb (vagy a legöregebb) Queen tag...

http://www.deaky.com/jpg/rock01.jpg
starfleet
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron