Deacon és mi

Oberon [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Oberon Dátum: szer. márc. 08, 2006 5:53 pm

Hát, ahhoz a pénhzhez joga van akár játszik akár nem... Syd Barett is kapja a PF jogdíjakat, pedig már évtizedek óta nem zenél...
Oberon
 

robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: robin Dátum: szer. márc. 08, 2006 6:43 pm

persze hogy joga van hozz á csak nekem így furának tünt hogy ír egy baráti levelet hogy nem akarja folytatni és a végén meg UI: küldjétek a pénzem.
De egyre többen nem találnak ebben semmi furát ugyhogy lehet hogy csak én látom roszzul :D
robin
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: pén. márc. 10, 2006 11:31 am

lehet, h túlzottan nem akarom bántani Johnt (mert sztem tényleg nincs miért... de ez már rééégi téma...)
lehet, hogy vmi nagyonújdolgokatpártolómértvonultvisszaJohn-emberke kicsit ferdítve közölte a levelet és utóiratát..

"hö?"
chip
 

Drkazmer [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Drkazmer Dátum: pén. márc. 10, 2006 4:00 pm

Így van, honnét tudod, hogy ez eredeti-e. Szerintem hülyeség az egész. Egyébként több más levéllel is cáfolni lehet a tartalmát. Többször írta John, hogy beleegyezésést adja minden poszt-Queen dologba annak ellenére, hogy nincs ezzel egyetértésben.
Drkazmer
 

robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: robin Dátum: pén. márc. 10, 2006 4:51 pm

jóvanna :D

télleg lehet hogy a míves angol kifejezéssel élve overreactingoltam :D

de csak mert szeretem ezeket az embereket és maga a gondolat is hogy pénzéhesek elborzaszt :D
robin
 

Oberon [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Oberon Dátum: pén. márc. 10, 2006 5:15 pm

Akkor te ne is gondolj a Pepsi-reklámra :P
Oberon
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: szomb. márc. 11, 2006 12:47 am

ez csak egy fricska Rogert?l...
starfleet
 

Harger [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Harger Dátum: szomb. márc. 11, 2006 10:37 am

Egy megjegyzés kikivánkozott bel?lem ezzel kapcsolatban: miért ne tarthatná John a markát? Hiszen Brian és Roger is kaszálnak a musicallel meg a koncert/album témával, amelyek nem lennének teljesek John szerzeményei nélkül! Úgyhogy szerintem nem érdemes itt álságosan elitélni a Deacky-boy-t, különben is kell a pénz arra az X. (7?) gyerekre... :-)
Harger
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: csüt. márc. 16, 2006 6:35 pm

Ez lehetett:

"Are you still in touch with John Deacon?

No, sadly. John was really devastated after Freddie died, and really opted out of the whole music business, the whole circus. He sent us a very nice letter that said ?I totally support everything you and Brian are doing, but I just don?t feel I can be involved? -- especially since he doesn?t really like being around a lot of people -- and ?keep sending me the checks!? and that was it, and that?s fine."
starfleet
 

robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: robin Dátum: csüt. márc. 16, 2006 7:19 pm

hát de jó volna azt látni hogy john összeszedi magát, és végre megmutatja hogy van még benne egy két nagy dobás, egy ennyire kreatív tehetséges ember nem tünhet csak így el szerintem :-(
robin
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég

cron