Queen On Fire

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szomb. jan. 08, 2005 12:29 am

Playboy 2005. januári szám:

"Queen on Fire

Az angol együttes neve igazi jolly joker, hiszen ha az ember biztosra akar menni, el?bb-utóbb eljut a Queenig. Éppen ezért megpróbáltunk fogást kereni a zenekaron, lementünk Tóta W.-be, de nem ment, egyszer?en nem tudjuk ikázni a Queent. Még ha a Beatles lenne, de a Királyn?re (még!) nem lehet mondani, hogy unalmas lenne, bár örömmel megszorongatnánk a stadionok 'zenei szerkeszt?jének' kezét, ha egyszer, csak egyetlen egyszer nem játszaná le a We are the Championst (a We will rock yout se!). Persze ezen két, egyébként nagyszer? dalt ezen a DVD-n is megnézhetjük, az érdekesség pedig az, hogy mib?l is állt egy Queen-koncert a Works és a Kind of Magic el?tt. Sok kezd? vagy félhaladó rajongó kérdezheti, hogy volt egyáltalán valami érdemleges ezen lemezek el?tt a zenekar életében a Bohemian Rhapsody kivételével? Bizony volt, ékesen bizonyítja ez az 1982-es koncertfilm, amely hivatalosan a Hot Space lemez turnéja volt. Ilyen dalokkal, mint a Somebody to Love, az Under pressure, a Fat bottomed girl(<=így van!!!), a Tie your mother down, de olyan rég hallott remekekkel, mint az Action this day, a Staying power, a Dragon Attack vagy a Sheer Heart Attack. A második lemezen láthatunk interjúkat a tagokkal, keresgélhetünk a fotógalériában, valamint belenézhetünk a tokiói és a bécsi koncert legszebb pillanataiba. Messze nem ez a legjobb Queen-koncert, ennek kilenc oka van, az a kilenc év, amit még az együttes a színpadokon és a stúdiókban töltött."

(5b?l 3 nyúl van itt mellette, ez vmi csillagozás lehet, a Stones Live Licks-e mellett 4 van... Aki már hallotta azt is, az el tudja dönteni. Meg átírhatja nekem :)))
Lacóka
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szomb. jan. 08, 2005 8:40 am

just give me a call
chip
 

laca [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: laca Dátum: szomb. jan. 08, 2005 9:58 am

Gondolom te se a Queen miatt vetted meg els?sorban a playboyt lacóka :)
laca
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szomb. jan. 08, 2005 5:31 pm

Mért, van még benne vmi érdekes? Még nem lapoztam át, nem nagyon volt id?m... :DDD
Lacóka
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szomb. jan. 08, 2005 8:52 pm

a plafon meg szakad :)
chip
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: szomb. jan. 08, 2005 9:46 pm

Nem lapozta át, mert már összeragadtak a lapok... :-D
Coulthard
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szomb. jan. 08, 2005 10:00 pm

hüJe:))))))))
chip
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szomb. jan. 08, 2005 10:21 pm

Egyáltalán nem értem, mir?l beszéltek... :DDD
Lacóka
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szomb. júl. 02, 2005 4:58 pm

itt többek aggódnak az egészségi állapotomért
én már nem...
chip
 

whiteman [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: whiteman Dátum: szomb. júl. 02, 2005 8:19 pm

...meg az egészségem...
whiteman
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég

cron