Második Freddie nap Montreuxban

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: kedd júl. 13, 2004 6:19 pm

szerény keretek között de nálam az van :))
chip
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: szer. júl. 14, 2004 8:04 am

Hát nálam is. :) Csak ott sokkal jobb a helyszíne.
Kriszti
 

SEA [[ meeow kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: vas. júl. 25, 2004 3:19 pm

Kriszti, kérlek, add meg még egyszer a linket (ha még él) a részletekkel! Ti már jelentkeztetek? (Ha igen: ki az a "Ti"?)
SEA
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: hétf. júl. 26, 2004 10:18 pm

SEA: Nem voltam itthon, így csak ma olvastam. Még lehet jelentkezni, a www.montreuxmusic.com-on, ahol találsz egy külön kis részt az oldalon, ahol leírják a programot és rögtön tudsz is jelentkezni. A jelentkezést csak akkor fogadják el, ha elutalod a jelentkezési díjat. Ha odaért, akkor küldenek részvételi jegyet neten, amit ki kell nyomtatni és el kell hozni magunkkal. Én és a párocskám a "mi". :) Igen, mi már megkaptuk a részvételi visszaigazolást, így már csak a napokat kell számolni. Nagyon várom! Remélem ott is találkozunk!
Kriszti
 

SEA [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: kedd júl. 27, 2004 6:02 pm

A szívem szakad meg, de úgy néz ki, ez már megint nem fog összejönni... Túl kés?n kezdtem el spórolni, meg bejött valami más a nyárra. Pedig nagyon beleéltem magam.
SEA
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: kedd júl. 27, 2004 7:57 pm

Annyira jó lenne pedig, ha tudnál jönni. Ne add fel azért, hátha mégis sikerül!
Kriszti
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: vas. aug. 08, 2004 5:25 pm

Én még nem jelentkeztem, remélem összejön, és megint el tudok menni.
Pluto
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: kedd szept. 07, 2004 4:24 pm

Tegnap jöttünk vissza Montreux-b?l. Varázslatos volt. Már a látvány is leny?göz?, újra és újra beleszeretek ebbe a helybe. Egyszer?en felfoghatatlan, hogy ennyi csodálatos dolog hogy lehet egy helyen. Az ünnep csodás volt. 11 körül volt a regisztráció Freddie szobránál, a mólón. Sajnos most nem szólt zene, ami az egyetlen olyan dolog volt, ami nem olyan volt, mint tavaly. A regisztráció után egy hotelbe mentünk, ahol találkoztunk Phoebe-bal és David-del, akik a Miricle-lel együtt tartottak egy workshopot. Ez azt jelentette, hogy dalokat játszottak, és a két fiú mindig elmondta, ami közben eszébe jutott. Nagyon megható volt, ahogy Freddie-r?l beszéltek. Voltak vicces történetek is, például, hogy Freddie soha nem szeretett veszíteni, így saját szabályokat alkalmazott a játékoknál, amik csak Rá vonatkoztak. Utána a kertben dedikáltattuk Phoebe-bal a könyvét, ami nagyon jó, és fényképeket is csináltunk. Ezután elhajóztunk a Lake Housig, ami csodálatos helyen van, és elég közel is tudtunk menni hozzá. Visszafelé bemehettünk a stúdióba, de ez elég szomorú volt, mert míg tavaly ott volt minden, most csak az üres szobát nézhettük meg. Este a szobornál ittunk Freddie egészségére., ahol Phoebe is ott volt és nagyon sokat tudtunk Vele beszéletni. Utána együtt átsétáltunk a vacsorához, ahol Freddie-nek volt szülinapi tortája, és elénekeltük a boldog születésnapot dalt Neki. Ezután buszokkal elvittek egy terembe, ahol volt egy koncert. Utána hajnalban még visszamentünk gyertyát gyújtani a szoborhoz és inni újra Freddie születésnapja alkalmából. Nagyon megható volt. Már most vágyom oda vissza. Ha van lehet?ség arra, hogy feltegyünk fényképeket a honlapra, akkor szóljatok. Remélem jöv?re már ott a helyszínen mutathatom meg Nektek, hogy milyen varázslatos is ez a város.
Kriszti
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: pén. jún. 24, 2005 7:07 am

Ismét én. :) A harmadik Freddie nap szeptember harmadikán lesz, és megint nagyon szuper lesz, az biztos! Ott lesz Phoebe és David, meg hát aki egyszer látta már Montreux-t, annak nem kell magyarázni, hogy miért is jó ott lenni. Nagyon jó lenne, ha tudnátok jönni. B?vebb információ a www.montreuxmusic.com-on.
Kriszti
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: pén. jún. 24, 2005 5:16 pm

Csak nekem nem m?kszik a link?
Lacóka
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég

cron