A kedvenc tévedések topicja

Methos [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Methos Dátum: hétf. máj. 03, 2004 5:18 pm

chip, a könyvet nem olvastam, csak a borítóját láttam egy évvel ezel?tt. A borotvaélent meg olyanokért nem kedvelem, hogy..."a pesti koncertre befért még néhány gépfegyveres kommunista..." meg "...szörnyen vágott koncertfilm, a We will rock you..."
Egyébént, a fent említett könyben volt HQFC koncert-beszámoló? Mert a Kapuváriban igen.
Methos
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: hétf. máj. 03, 2004 6:24 pm

nem hiszem h David Bret-nek sok érdekeltsége lett vón a HQFC-vel kapcs...
chip
 

17 [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: 17 Dátum: kedd máj. 04, 2004 7:31 pm

Az öcsém mesélte, hogy az osztályából 3 lánygyerek azt játszotta, hogy ?k Britnijék, beálltak a terem közepére, és akkor We Will Rock You. De a legjobb az benne, hogy a még ezt a 4 szót se tudták normálisan kimondani, mindent mondtak helyette, csak azt nem, ami. Megmondtam a tesómnak, hogy kérdezze meg t?lük, melyik együttesé volt eredetileg ez a szám. Kíváncsi vagyok a végeredményre.
17
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szer. máj. 05, 2004 6:46 am

...a fájvé :)))
chip
 

Methos [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Methos Dátum: szer. máj. 05, 2004 5:35 pm

...nyem is, mer robin villiáemszééé!! ;D
Methos
 

17 [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: 17 Dátum: szer. máj. 05, 2004 6:29 pm

Nem talált, bár én is el?ször ezekre gondoltam, de úgy t?nik, hogy még ezeket sem ismerik. Szóval hölgyeim és uraim, képzeljék el, a We Will Rock You egy tipikus Britney Spears-szám!!!!!! 3 15 éves leányzó szerint.
Nem is tudtam!!! Az öcsém próbálta ?ket egy kicsit helyreigazítani, de sikertelenül, a csajszik er?sen ragaszkodtak britni babához (és ezzel közröhej tárgyává váltak).
Hát... a tartsuk életben a legendát nem igazán m?ködik.
17
 

ZzZ [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: ZzZ Dátum: szer. máj. 05, 2004 7:27 pm

...
ZzZ
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szer. máj. 05, 2004 8:06 pm

sálálálá montamén, télleg terjed a kvín...
chip
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: pén. máj. 07, 2004 8:10 am

17!

Ez lesújtó!
typincs
 

17 [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: 17 Dátum: pén. máj. 07, 2004 1:28 pm

Typincs, ez az, de hát mit lehet ellene tenni? Hiába szól a WWRY, meg vágják oda Rogeréket másodperctöredéknyi id?re, ha nincs ráírva hogy Queen, akkor szinte senki se tudja róla, hogy az. És úgy marad meg, hogy britni énekelte a pepsi reklámban.
Nem akarok még lesújtóbb lenni, de a tesómnak senki se hiszi el, hogy WWRY egy Queen dal. Kivéve a haverját, mert a bátyja nagy Queen-fan volt egykor.
17
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 22 vendég

cron