A kedvenc tévedések topicja

Tacsi [[ salva.guardia kukacka citromail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Tacsi Dátum: szomb. okt. 28, 2006 3:29 pm

korai Queen-rajongói id?szakomban az összes cuccom a Queent?l a Greatest Hits 1 volt. Minden számcím után szép piros bet?kkel oda volt írva, hogy kinek a szerzeménye. És én hülye azt hittem, hogy az van odaírva, hogy ki énekli...ÁÁÁÁ.
És megállapítottam, hogy John Deaconnak nincs jó hangja, mert a A.B.T.Dust is tök béna, de a Brian elég jó a W.W.R.You-ban.
Tacsi
 

robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: robin Dátum: szomb. okt. 28, 2006 4:28 pm

:D
ez érdekes kis sztori... dehát hogy hogy nem hallottad h azon mindegyiken ugyanaz énekel:D:D:D
robin
 

Tacsi [[ salva.guardia kukacka citromail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Tacsi Dátum: szomb. okt. 28, 2006 6:56 pm

Ma már én se nagyon értem...
7-8 évesen még nem volt olyan kifinomult a hallásom:)valahogy bemeséltem magamnak, hogy ez másik ember, és ezért másnak is hallottam...
azóta ég a pofám, mikor hallgatom azt a kazettát:D
Tacsi
 

laci [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: laci Dátum: szomb. okt. 28, 2006 9:32 pm

Tacsi, én ugyanígy voltam, csak a GH2-vel. Szóval nyugi, nem vagy egyedül
laci
 

laca [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: laca Dátum: szomb. okt. 28, 2006 9:32 pm

akarom mondani laca
laca
 

Dani [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dani Dátum: hétf. okt. 30, 2006 8:56 am

Sajnos az Innuendoban a betegség is közrejátszott...:( Viszont akár egy albumon belül is olyan eltérések találhatók, hogy húúú....
Dani
 

Queenie [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Queenie Dátum: csüt. nov. 16, 2006 1:25 pm

Ez "ré"-vel történt meg, de ? túl elfoglalt, hogy beírjon..:)(osztálytársak vagyunk)
Szóval egyik nap Queenes póló volt rajta, elején a Bo Rhap-es leghíresebb, standard kép, a hátulján meg a Queen címer, alatta egy hatalmas Queen felirattal.Egész nap ebben járt-kelt, mikor is a nap kb végén megkérdezte t?le egy felettébb elmés osztálytársunk, hogy milyen együttes van a pólóján. Ré komoly képpel rávágta, hogy a Westlife.Erre a gyermek elgondolkozó fejjel válaszolt, hogy "Az jó."Azóta is ezen szakadunk a röhögést?l...
Queenie
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: vas. feb. 04, 2007 1:40 pm

Coulthard
 

Előző

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron