Minden újdonság Roger Taylorról

ZzZ [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: ZzZ Dátum: vas. ápr. 02, 2006 10:10 pm

Húbocsmindenkit?l Roger :)
ZzZ
 

Drkazmer [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Drkazmer Dátum: hétf. ápr. 03, 2006 9:06 pm

Nem is vitatja senki, amit mondasz.
De én már tekergettem vissza számokat :-D. Ennek az az oka, hogy jól szólnak ezek, és egyediek.
Drkazmer
 

robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: robin Dátum: hétf. ápr. 03, 2006 11:04 pm

gondoltam gyorsan irok valamit mert az a szám nem volt tul biztató...

Szóval (hozzánemért?ként kérdezem) nem teljesen mindegy mikor melyik kezével üt, ha igy is ugy is ugyanazt hallom?
robin
 

Pilátus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pilátus Dátum: kedd ápr. 04, 2006 9:38 am

A tisztánlátás-hallás kedvéért.

Berdisz Tamás, az ország egyik legismertebb, legfoglalkoztatottabb (pl.Fábry show), aktívan tanító stb... dobosa is fejet hajt az alábbiak el?tt.

(ebben a szólóban még szerinte is komoly technika van, és váltott kéz a legkevesebb, de ez csak egy példa, 70es években számtalan szép más dolgot is játszott Roger, kés?bb már visszafogta magát sajnos, bár tagadhatatlanul pl a triolái mesteriek voltak a 80-as években is:)

Ím:

http://www.youtube.com/watch?v=HcJUvkB0 ... 20yourself

Pilátus
 

Tamás [[ gallileo kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Tamás Dátum: kedd ápr. 04, 2006 10:48 am

annyit tennék még hozzá, hogy gyakran a látszólag (hallhatólag) egyszrer?nek t?n? témákat nehezebb szépen, pontosan eljátszani, mint a látványos, "csilli-villi" dolgokat. egy-két dob"istenség" úgy hozza az "egyszer?" kett?-négyet, hogy az már szinte varázslat. Szóval, a technika már a legalapabb ütéseknél is rengeteget számít. Rogerre pedig nem érvényes a lentebb leírt mondat, hogy: " de Roger ugye autodidakta dobos, ezért mindent váltott kézzel játszik. Inkább a hangsúlyra helyezi a hangsúlyt " . ez úgy hangizk, mintha ? direkt nem használna különböz? kézrendeket, és ezt ellensúlyozná a hangsúlyos játék alkalmazásával. erre értetem azt, hogy hülyén hangzik! ? dobol, ahogy dobol, néha több, máskor kevesebb diszítéssel, de rendkívül pontosan és f?leg a mostani turnén, er?teljesen. amikor megjelent a liveb at the bowl dvd, a dobtanárom el volt ájulva az egész koncertt?l. pedig ? az egyik legjobban képzett magyar dobos (szerintem).
Tamás
 

robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: robin Dátum: kedd ápr. 04, 2006 2:31 pm

a live at the bowlban tényleg nagyon jól nyomja roger, nekem különösen a staying powerben és a back chatben tetszik a játéka.
robin
 

!!!Szamóca!!! [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: !!!Szamóca!!! Dátum: vas. júl. 09, 2006 7:15 pm

valaki nem tudja, hol lakik Roger?
!!!Szamóca!!!
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szer. júl. 26, 2006 9:08 am

(Kazi kedvéért ide...)

Khm, Mr Taylor, 57. születésnapja alkalmából, fogadja szíves jókívánságaimat!
Lacóka
 

snyper [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: snyper Dátum: szer. júl. 26, 2006 10:08 am

Happy birthday, Rog!
snyper
 

vm [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: vm Dátum: szer. júl. 26, 2006 10:38 am

Csatlakozom:Happy birthday,Roger!(tortaalakú fejecske nincs?:))))
vm
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 54 vendég

cron