Forma 1 dedicated to Coulthard

Otyec [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Otyec Dátum: hétf. jan. 19, 2004 10:57 pm

David Coulthard ugyanaz, mint annakidején Gerhard Berger volt: sose volt annyi spiritusz, meg olyan lehet?ség, hogy világbajnok legyen, max a futamgy?zelmek. kár: ritka, hogy valaki belekóstol a sikerbe, mégsem lesz bajnok. Aki nyer, általában meg sem áll a vb-gy?zelemig, a másik társaság meg a "futottak még", egy-két elcsípett gy?zelmecskével. Ritka, aki "félúton" "abbahagyja". Sajnálom szegényt, de nagyobb pályafutást érdemelt volna. Marad nekünk Raikkonen és Alonso, na azért ez sem baj!
Otyec
 

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: kedd jan. 20, 2004 12:23 am

David,tényleg elmegy 2005-ben, valószín? a Toyota-hoz, vagy a Jaguar-hoz. Talán idén még VB bajnok lehet, de tényleg valljuk be, nem sok rá az esély.
Viszont remélem nem Sumi lesz ismét. Akkor inkább Kimi, vagy Montoya.
Baumgartner-nek meg drukkolok, hogy bekerüljön, elég gáz dolog az, amit a MOL csinált vele.
Én örülnék, ha bekerülne, még akkor is, ha sokakat bánt az állami finanszírozása...
Coulthard
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: csüt. jan. 22, 2004 7:43 am

Nemrég mondták be a tv-ben: Baumgartner Zsolt aláírt a Minardinál. Én személy szerint örülök neki.
typincs
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: csüt. jan. 22, 2004 7:55 am

Szerintem ne várjunk túl nagy eredményt sem t?le sem a csapattól...
Pluto
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: csüt. jan. 22, 2004 8:20 pm

Persze. De, ahogy Bagi-Nacsáék abban a remek Palik-paródiában mondták: "Olyan jó érzés végre egy magyar embert NEM látni." (Miután kiesett.)
typincs
 

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: csüt. jan. 22, 2004 11:02 pm

Persze, senki se várjon nagy eredményket Zsolttól úgy, hogy a Minardinál van. Ez a csapat nem más, mint ugródeszka. Alonso is itt kezdte, és azért a Renault segítségével, csak alakított párszor. Zsoltnak megvan az esélye, hogy 2005-t?l egy esélyesebb csapathoz kerüljön. Ott majd bizonyíthat...
Coulthard
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: pén. jan. 23, 2004 8:06 am

Csak az a baj, hogy túl sok a tehetséges pilóta a F1-ben, és attól tartok, hogy Zsoltnak megint be kell majd fizetni 8 milliót 2005-ben is, mert nem fognak utána kapkodni az elit istállók.
Pluto
 

Giuseppe Farina [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Giuseppe Farina Dátum: pén. jan. 23, 2004 9:18 pm

Azért én Zsoltot nem nagyon hasonlítgatnám Alonsohoz. Hamarabb jut Gaston Mazzacane sorsára.
Giuseppe Farina
 

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: pén. jan. 23, 2004 10:30 pm

Senki se hasonlította Alonsohoz. Azt írtam, hogy Alonso is ott kezdte, nem azt, hogy Alonso olyan, mint Zsolt.
Az pedig lehet, hogy jöv?re is be kell fizetnie a pénzt, de talán akkor már könnyebben fog összejönni neki.
Coulthard
 

Giuseppe Farina [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Giuseppe Farina Dátum: szomb. jan. 24, 2004 7:30 pm

OK
Giuseppe Farina
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég

cron