Feltámadt a Queen a Darkness képében?

Otyec [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Otyec Dátum: vas. máj. 02, 2004 8:09 am

Én inkább nyomnám azzal a csajjal duettbe...
Otyec
 

Methos [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Methos Dátum: hétf. máj. 03, 2004 5:14 pm

Szerintem most a 46664-re céloztál, ami jól sikerült, csakhát az nem QUEEN! Nagyon hiányzott onnan John is. De ha annyit mondok, hogy Pepsi, akkor gondolom, megérted, miért mondtam azt, hogy lesüllyedtek...
A fiúkra meg nem haragszom, egyébként azzal a csajjal én is nyomnék duett, csak nem zeneit ;)
Methos
 

17 [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: 17 Dátum: hétf. máj. 03, 2004 7:58 pm

Kíváncsi vagyok, mi fog kisülni abból a duettb?l...
17
 

17 [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: 17 Dátum: kedd máj. 04, 2004 5:42 pm

Nem mintha a topikhoz tartozna, de britnijék is igazán örülhetnének, hogy ilyen számra riszálhatják a selymes kis feneküket, és nem Roger meg Brian csinálják helyettük. Bár mondjuk úgy érdekesebb lenne... :-DD
17
 

Methos [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Methos Dátum: kedd máj. 04, 2004 7:26 pm

A "névlopós" erre csak azt feleli, hogy a Pepsi sztem le se szarja Briant, csak gondoltak egyet, hogy most itt van ez a WWRY, a Five is énekelte=milliók bekaszálása. Musical=milliók bekaszálása. Fiatalok kedvencei=ez a három k-val kezd?d? urva. Ennyi. A Cocain-Cola nekem meg jobban ízlik, mert több benne a koffein. Egyébként, a Pepsi-t 1895 nyarán öntötte össze szirupokból egy okos kocsmáros. Uff.
Methos
 

Robin Hood [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Hood Dátum: szer. máj. 05, 2004 8:46 pm

Nos! Azt írtam hogy NÉVROKON! Ez nálam nem szinoníma a NÉVLOPÓra. Nem személyes támadás volt a megszólítás, pusztán csak humorosnak szánt célzás arra hogy nevek terén egyezik az ízlésünk. Szóval lehet hogy ez valami freudi elszólás volt a részedr?l : ))))
A colás dologról meg annyit, hogy ez is vicc. Kicsit furcsállom, hogy ezért külön magyarázkodnom kell. Elég hülye ember vagyok de azért annyira, hogy egy Queen fórumon elkezdjek Pepsit reklámozni azért annyira nem. Szerintem ezt rajtad kívül mindenki értette. De ha bármi miatt úgy érezted volna, hogy veled rosszmájúskodom akkor sajnálom, igazán nem ez a célom. Egyébként ha visszamész az els? beírásomhoz akkor látod azt írtam, hogy ez csak rosszindulatú kötözködés, és utánna vigyori szmájlik vannak. Ezzel arra céloztam, hogy nincs senkivel semmi bajom, csak egy kis egészséges vitát akarok indítani.
A Queenr?l meg annyit, (mégegyszer) hogy ha ?k sok pénzt akarnak keresni akkor áldásom rájuk. A zene az övéké, és ugy kókányolják szét divatsztárocskákkal ahogy akarják. Nekünk nem sok beleszólásunk van, legfeljebb majd inkább a régi verziókat hallgatjuk.

További jó egészséget!
Robin Hood
 

Methos [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Methos Dátum: csüt. máj. 06, 2004 8:19 am

én valszeg értettem a dolgot, és viccesnek is találtam, csak nem szoktam szmájlikkal dobálózni. De nyugi még1szer bocs, ha úgy vetted, hogy én úgy vettem, hogy...ugye érted? :)
Mindegy, Queen 4ever!!! hamarosan új album, már izzítom a malacperselyt...:D
Methos
 

alta [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: alta Dátum: csüt. máj. 06, 2004 10:16 am

Milyen új album? Ez nekem is új!
alta
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: csüt. máj. 06, 2004 10:28 am

lásd nyitólap..
chip
 

Robin Hood [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Hood Dátum: csüt. máj. 06, 2004 11:14 am

Hát ennek örülök Methos!

Szóval mindketten annyira burkoltan viccesek voltunk, hogy már senki nem nevetett! : )
A lényeget valóban jól fogalmaztad meg: Queen 4 ever!
Az új album szerintem szín tiszta pletyka semmi több!
Két hétig megy a csámcsogás aztán kiderül, hogy kamu!
Lásd, Darkness, Turné Robbie Williamsszel meg hasonlók. Ja meg George Michael! Még a Virgin Radioban is arról beszéltek, hogy George lesz az énekes. Aztán meg semmi.
Szóval ha a malacperselybe addig gy?jtesz amíg kij?n az ÚJ Queen album akkor szerintem jó nagy malacot keress! : )))
Robin Hood
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 27 vendég

cron