Feltámadt a Queen a Darkness képében?

Methos [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Methos Dátum: pén. máj. 07, 2004 7:17 pm

Nem tartom fejben a nevét, de eddig már 200000-szor eltévesztettem...bocs, ha valaki lelki világát rosszul érintette...
Methos
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: pén. máj. 07, 2004 7:24 pm

részemr?l nem feltétlen Jim Beach a szivem csücske a kvíntímb?l csak jó tudni, kit ökrözünk le ;)))))
chip
 

Faye [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Faye Dátum: kedd jún. 01, 2004 1:42 pm

Láttam tegnapel?tt egy klippet a Gaytv-n és rögtön rámondtam, hogy ez csak Darkness lehet (sose láttam ?ket azel?tt) és az volt!
Faye
 

Robin Hood [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Hood Dátum: pén. jún. 04, 2004 7:37 pm

Most láttam a Melleslegen a zenei hírek között, hogy kész a 2. Darkness album.
Robin Hood
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szomb. jún. 05, 2004 6:32 pm

jó lenne, de a www.thedarknessrock.com -on még semmi hír err?l (vagy csak én nem látom?)
chip
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: szomb. jún. 05, 2004 6:54 pm

Faye!
Gaytv - van ilyen csatorna? Hol?

Idén a Darkness kapta a legjobb dalért járó Ivor Novello-díjat.
typincs
 

Faye [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Faye Dátum: hétf. jún. 07, 2004 9:17 am

Érdekelne a GayTV ;) ?
Nos az ingyenesen fogható m?holdas csatornák(azt hiszem az Astrán van) közé tartozik, úgyhogy sztem meg fogod találni. Egész jó klipm?sorok vannak (sok BackstreetBoys-zal meg Blueval :)))
Faye
 

SEA [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: hétf. jún. 07, 2004 1:36 pm

Engem az utóbbi id?kig ha nem is hagyott hidegen a téma (NEM a GayTV-r?l beszélek!!!), nem estem hasra a hírt?l, hogy egy """mai""" zenekar a Queenre hivatkozva tevékenykedik. De valóban szórakoztató a zenében és a klipben a sok pici utalás, amit csak "beavatottak" érthetnek. Az I Believe In A Thing Called Love (!) klipjét néztem tegnap két szociológiatétel között, és mulattatott, hogy egyre több Queen klip evokációt fedeztem fel benne. Legközelebb jegyzetelek is, hátha az egész repertoár összejön :)
Üdít? a mai világban, hogy ezek a srácok fantáziát visznek abba, amit csinálnak, és nem másolnak szolgaian.
SEA
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: hétf. jún. 07, 2004 1:55 pm

és ebben is ott a kezem ;)
chip
 


ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron