Feltámadt a Queen a Darkness képében?

Demonátor [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Demonátor Dátum: kedd nov. 11, 2003 1:35 pm

Az MTV díjkiosztóján is felléptek. Az énekesnek nagyon jó hangja van.
Demonátor
 

Dr Marharépa [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dr Marharépa Dátum: kedd nov. 11, 2003 3:14 pm

A kérdésre a válaszom: nem :-)

Vicces zenekar, mondjuk legalább 7 féle korszakalkotó banda stílusát gyúrták egybe... LedZep, Purple, AcDc, kicsikicsi Queen... engem inkább a Spinal Tapre emlékeztet mint ?felségére. Mindazonáltal jól szól a kocsiban.
Dr Marharépa
 

Methos [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Methos Dátum: csüt. nov. 13, 2003 10:47 am

Hát ez a feltámadás dolog kicsit túlzás de szerintem jó zenét játszanak. Érdekesség képpen csak egy pár szó arrról hogy alakult az együttes. A gitáros fickó akart egy zenekart alapítani, de nem talált jó énekest. Rótta lelkesen az angliai kiskocsmákat ( gondolom nem csak tehetségkutatás céljából ) és az egyikben épp karaoke buli volt. A szinpadon egy érdekes fiatalember egy bizonyos Queen nevü zenekar Bohemian Rhapsody cím? dalát adta el?. Mégpedig oly tökéletesen hogy azonnyomban felkérte énekesnek a gitáros. Na valami ilyesmit olvastam róluk neten.
Methos
 

Dr Marha [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dr Marha Dátum: csüt. nov. 13, 2003 11:43 am

szép sztori. persze csak találgatok, de szerintem az ilyen történeteket a lemezcég emberei fejlesztik ki. hasonló történt az extreme zenekarral is (emléxik még valaki), az egyik tag egy queen lemezt vett a másik boltjában és innen az ismeretség. ha tehetném, én is kiatlálnék ilyen történeteket... a queen rajogók ugyanis nagyon nagyon sokan vannak, és alig van nekik új dolog amiért rajonghatnak, teljesen nyilvánvaló tehát, hogy a piacra most kilép? zenekarok szeretnék ezeknek a rajongóknak a kegyeit elnyerni. marketing, te csodás.
Dr Marha
 

typincs [[ kelemean kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: csüt. nov. 13, 2003 12:13 pm

Nem!
A zenéjük nem rossz, s?t a mai kínálatban egész t?rhet?, na de ez, ugye, fényévekre van a Queent?l.
Az "I believe in a thing called love"-ban nagyon jó részek is vannak, de nincs rendesen megírva: a két soros versszak még a "She loves you"-korszakban is ciki lett volna.

Ezt a látványvilágot szerintem viccb?l találták ki.
typincs
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: csüt. márc. 04, 2004 12:34 pm

hát mondhatok bármit ez egy qrvajó zenekar, egy hete ismerem az albumukat kb, és sajna (?) többet ér nekem mint Brianék mostani ténykedése...
nem Queen, nem is tartják annak magukat szntem, de nem is várható el, az volt, legjobb volt, nem van és nem lesz

akit érdekel itt egy jó kis interjú:

http://www.est.hu/rovat/konnyu/cikk.cfm ... 9B2026F964
chip
 

Bulsara [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Bulsara Dátum: hétf. márc. 08, 2004 5:58 pm

nem, de methos jol szolt. telleg a bohemmel probalkozott a kocsmaba az a seggfej.:DDDD amugy jo zenekar. sztem nem nevetseges, csak vicces.:) de hat kinek a pap, kinek a paplan...:)
Bulsara
 

Methos [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Methos Dátum: szer. márc. 10, 2004 7:50 pm

Methos, így össze fognak téveszteni minket...
Methos
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szer. márc. 10, 2004 11:16 pm

én ezt már rég mondtam cseten "új Methos"-nak, hogy volt "régi Methos" dehát falrahányt... :)
chip
 

Robin Hood [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Hood Dátum: csüt. márc. 11, 2004 9:02 am

Hátt??? igen! Mivel érintett vagyok gondoltam írok :)))
Szóval az egész egy ver?fényes júliusi napon kezd?dött amikor bejelentkeztem el?ször csetre egyszer?en csak a nevem kezd?betüivel. Nos rövid uton kiderült, hogy van már egy VP nevü ember a társaságban szóval váltottam. Azért lettem Methos, mert IMÁDOM a Hegylakót. Els?sorban a filmnek köszönhetem hogy elkezdtem Queennel foglalkozni és vicces de mostmár nagyobb Queenes mint Hegylakós vagyok. Na de mindegy. Azért lettem Methos, mert a MacLeod meg Ramirez meg ezek a szokásos nevek már foglaltak voltak. Meg amúgy is Methos volt a kedvencem az ironikus, cinikus humora miatt. ( egyesek szerint én is ilyen vagyok) De lényeg a lényeg nem tudtam hogy van már egy Methos szóval nem szándékos garázdálkodásról kicseszésr?l merényletr?l vagy bármi ilyesmir?l van szó. Pusztán csak üldöz a balszerencse és megint nevet kell cserélnem. Szal mostantól Robin Hood néven futok és ITT teszek egy COPYRIGHT-ot. Többet nem cserélek nevet. Úgy is mondhatnám stipi stopi Robin Hood : )))
Bocs ha bekavartam.
UI.: Fájó a névváltás mert már nagyonmegszerettema Methost. Ha esetleg le akarsz mondani róla.... : ))))))
Robin Hood
 

Következő

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron