Az új Queen dalok

Dr Marharépa [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dr Marharépa Dátum: csüt. nov. 13, 2003 2:35 pm

Le a kalappal - az Invincible Hope az, aminek lennie kell. Yeah!!! Várom az albumot, jobb min?ségben még jobb lesz. Treana Morris rulez.
Dr Marharépa
 

Dr Marharépa [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dr Marharépa Dátum: csüt. nov. 13, 2003 3:41 pm

Nem bírom megunni, most hallgatom századszorra - ez hasííííííííííííít! N?i énekes a Queenben, yeah!!!
Dr Marharépa
 

Oberon [[ sidewinder kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Oberon Dátum: csüt. nov. 13, 2003 8:21 pm

Nekem ez nem tetszik... Szerintem rohadtul monoton, a vokál olyan, mintha egy GI Joe-szer? rajzfilm beétdala lenne, A dallamvilága és a gitárszólam pedig kísértetiesen hasonlít a Fight From The Inside-ra... A szöveg pedig borzalmasnak t?nik... Összességében teljesen fantáziátlan, ami eddig a lehet? legtávolabb állt a Queen névt?l... Pont az hiányzik bel?le, amit Freddie-r?l mondtak a VH1 dokumentumfilmben: "Egyvalami biztosan kijelenthet? volt err?l az életnél nagyobb emberr?l: Soha nem volt unalmas"... Bocs, hogy magamat ismétlem, de fel vagyok háborodva! De tényleg!! Nincs egy normális gitárszóló, van benne vagy négy akkord(ha egyszer? zenét akarnék, akkor Nirvana-t hallgatnék nem Queen-t), a n?i vokál tíz másodpercenként énekli ugyanazt ugyanúgy, Mandela gagyog valamit a monoton hangján, és Roger néha közbemond valamit... Ennél még a Five-os kooperáció is élvezhet?bb volt!! Árrgh!!!
Oberon
 

Otyec [[ otyec kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Otyec Dátum: pén. nov. 14, 2003 12:19 am

Én szívesen lementeném... Régebben meg tudtam leech-elni a szervert, de elfelejtettem a pontos könyvtárszerkezetet...
Pontosan mi a fájl elérési útja?
Otyec
 

Dr Marharépa [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dr Marharépa Dátum: pén. nov. 14, 2003 11:07 am

pont azér stream hogy ne lehessen lementeni, az kevésbé kalóz megoldás

2 dolog furcsa: milyen kevés a reakció (ÚJ dalról van szó) sokaknak mégsem tetszik... nem szabad elfelejteni hogy ez egy "mozgalmi dal", aminek pl. a BoRhap alkalmatlan. mozgalmi dalnak az Invincible Hope baromi er?s, és él?ben is el fogják tudni játszani. Nem a régi QUeennel kell hasonlítgatni, meg kell hallani benne azt a szépséget hogy a fiúk egy nagyon nemes ügyhöz írtak dalt.
Dr Marharépa
 

SEA [[ meeow kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: pén. nov. 14, 2003 6:17 pm

Hurrá! Akkor nem én bénáztam megint!
SEA
 

Tamás [[ gallileo kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Tamás Dátum: pén. nov. 14, 2003 8:34 pm

Hali! Itt elolvasható a mai Brian-chat szövrge:
http://www.brianmay.com/brian/briannews ... 03.html#04
Tamás
 

Hitman [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Hitman Dátum: vas. jan. 11, 2004 6:47 pm

Akármit mondtok, nekem úgyis tetszenek a számok.
Hitman
 

kopasz [[ kopaszxxx kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: kopasz Dátum: pén. jan. 20, 2006 5:18 pm

ha van valamelyik?töknek metallica vs britney üzizzetek nekem lécci. nekem az kell. adok cserébe v-mi mást. köszi
kopasz
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: szomb. feb. 11, 2006 1:18 pm

starfleet
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég

cron