Ki mit álmodott a Queenrõl?

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: csüt. máj. 05, 2005 11:56 pm

Nos, kevés álmot szoktam úgy venni, hogy él?ben is átélném, de azt a Brian rózsaszín izompólóban és a mellkasára történ? pusziadásodat megnézém real time is. :-D
Coulthard
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: csüt. máj. 05, 2005 11:57 pm

Bocsánat! Az utóbbit csak akkor, ha megengedné ugyebár. :-)
Coulthard
 

David [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: David Dátum: szomb. máj. 07, 2005 8:05 am

Ehh..én azt álmodtam este, hogy elvesztettem valahol a féltve ?rzött jegyem...rémálom :O
David
 

Ré [[ rekakelemen88 kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Dátum: szomb. máj. 07, 2005 8:15 pm

Jaj én azt álmodtam el?z? éjjel hogy már félek Queen rajongó lenni mert mindenki szúrós szemekkel néz rám ha kiejtem valamelyikük nevét a számon...és az a vicces hogy a legszigorúbb 'Queen-ellenes ' az egyébként óriási fanatikus bátyám volt...és minden barátom akivel nemrég még együtt imádtuk a Queent most nem hittek nekem amikor bizonygattam hogy milyen jó volt...ha megkérdeztem hogy 'hát nem emlékszel??' akkor csak fintorogtak egyet és továbbmentek...

Na ezt fejtsétek meg! :)))
 

laca [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: laca Dátum: kedd máj. 10, 2005 2:19 am

A mamámmal mentünk a wembley-be , én vezettem, egy bazinagy kamiont, vasúti sínen... Aztán végülis elveszett a m?fogsorom, amiért vissza kellett menni a lakókocsiba , útközben találkoztam egy haverral. Elkaptak a zsaruk stb , szóval csupa összefüggésetelen hülyeség. Aztán a koncertre már nem maradt id?m, csörgött az órám. Pedig szerintem az is hasonlóan izgalmas lett volna : )
laca
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: kedd máj. 10, 2005 9:33 am

mama pogózik a biztonsági sávban
hümm
chip
 

Ré [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dátum: kedd máj. 10, 2005 9:39 am

:)))
 

adam [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: adam Dátum: vas. máj. 15, 2005 9:09 pm

Azt álmodtam pár napja, hogy találkoztam Freddie-vel és beszélgettünk. Furcsa volt...
adam
 

Robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Dátum: csüt. jún. 09, 2005 6:39 pm

Egy ilyen álom után csak annyit kérdeznék mit ettél vacsorára?
: D
Robin
 

Ré [[ rekakelemen88 kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Dátum: szer. jún. 15, 2005 4:52 pm

Érdekeseket álmodok mostanában...kezdek félni:)
Most éjjel álmodtam hogy az Arénában (vagy vmi koncerthelyen) éjszaka taláékozom Brian-nel, ketten mentünk egyébként a bátyámmal, és beszélgetünk vele...vagyis inkább én, mert a bátyám, nem tom miért, de végig mocorgott és sietni akart...na mindegy az a lényeg hogy az egész álom arról szólt, hogy Brian megmutatja hogy hogy szokott a banda bemelegíteni(!!!!!) koncert el?tt, és én csináltam utána,csak az a vicces, hogy ilyen balett-elemeket csináltunk vegyítve egy két (Freddie-s) sarokemeléses gyakorlattal...aztán a bátyám kitört, h ?t ez nem érdekli és ? Freddie-vel akar beszélni és elviharzott a színfalak mögé...én meg maradtam ott Brian-nel és emlékszem milyen ég? volt, mert megkérdeztem, hogy "Tényleg így szoktatok bemelegíteni?" Erre ? lesütötte a szemét és azt mondta, hogy ? most komolyabb dolgokról szeretne velem beszélni, és mondta hogy üljek mellé és elkezdett gitározni (szép, akusztikus, romantikus), és az egészben az a legjobb, h onnan kezdve egy szót nem szóltunk egymáshoz, csak ültünk ? meg gitározott, és itt kelnem kellett...:))

Hát termékeny agyvel?m van nekem is...
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron