Ki mit álmodott a Queenrõl?

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: kedd jan. 25, 2005 9:47 pm

Lacóka! :D
nagyon szektásodsz :)) birom, birom, nagyon birom :DDD
klubtagokkal álmodni! besz*rás :)))) így tovább!
chip
 

camel [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: camel Dátum: csüt. jan. 27, 2005 10:11 am

én azt álmodtam,hogy egy temet?ben voltam vagy temetésen??!-erre már nem pontosan emlékszem,de arra igen,hogy a The show must go on és a Who wants to live forever szólt...
camel
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szomb. jan. 29, 2005 11:52 am

Huh, lennénk már túl a szegedi bulin! Most azt sikerült álmodnom, h a Balatonnál vagyok anyámékkal, és akkor jutott eszembe, h este Szeged. Felszaladtam a netre keresni, h milyen vonattal tudom elérni a ceglédi csatlakozást, és nem volt vonat...! Nem tesz ez jót nekem!
Lacóka
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: szomb. jan. 29, 2005 1:14 pm

Ideges, soha oda nem ér?s álom.
A pesti koncertre kellene már menni, de valamiért egyszer?en képtelen vagyok elindulni. Pedig már a tv-ben is mindenütt ez megy.
typincs
 

Gina [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Gina Dátum: szomb. feb. 19, 2005 6:23 pm

Pár napja én álmodtam a fiúkkal a koncert kapcsán, éppen autogrammot kértem, de nem jöttek angolul a szavak. De azért elég jól elcsevegtem Brian-nel.Furcs még soha sem álmodtam angolul.
Gina
 

mondream [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: mondream Dátum: kedd feb. 22, 2005 11:08 am

Hehe... jók ezek az álmok!
Én azt álmodtam, hogy az ápr.-i koncerten vagyok, és fölhívtak a színpadra, és velük énekelhettem:) csak álmomban jó béna voltam. igaziból biztos jobb lennék, dehát erre kicsi az esély sajna...:DDD
mondream
 

Cobain [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Cobain Dátum: csüt. feb. 24, 2005 11:09 am

Én azt álmodta, hogy egy kis teremben ültünk vagy 20-an, el?ttünk a formáció, és JÁTSZANAK! Ott voltak el?ttem 1 méterre...aztán kimentünk valami hegyes helyre, Paul felpattant egy snowboardra..:)
Cobain
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: csüt. máj. 05, 2005 12:28 pm

még kísért a koncert...
megálmodtam a "second night"-ot, amikor már csak heten voltunk közönségileg, csak Brian meg Roger nyomta unplugged (...), Spike-ot se hozták :(, és qrva folyamatos szemkontaktus.
jah
ez már csak ilyen
chip
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: csüt. máj. 05, 2005 2:47 pm

azt is álmodtam h Diósjen?n a strandon (???) találtam Queen kislemezeket bakeliten meg itthon is a tévé alatt
chip
 

Ré [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dátum: csüt. máj. 05, 2005 4:46 pm

Én már zsinórban csak Queen-t álmodok vagy...olyan 1 hónapja...a koncert el?tt legalább 5ször azt álmodtam hogy ott vagyunk már a koncert bejáratánál és akkor jut eszembe hogy otthon hagytam a jegyemet!! ááá Rémálom volt....DE szerencsére a koncert napján talán a sok álom miatt nem hagytam otthon...
koncert óta Brian-Brian-Brian meg néha Roger is becsúszik
A legutóbbi, tegnap el?tti:
Meglátom Briant a sulink folyosólyán és megkérem hogy had adjak puszit a mellkasára:)) Ja és rózsaszín izompóló van rajta...aztán bejött egy kis Queen Laser Show aztán felébredtem.
Szóval alig várom már a ma estét. Tök jók ezek az álmok...:)
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron