Ki mit álmodott a Queenrõl?

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szomb. nov. 19, 2005 9:07 pm

Émmeg imádom a görög mondákat! Hehe!
Lacóka
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: hétf. nov. 21, 2005 5:27 pm

sea!!!
jó, hogy van már ékezeted (ó) :-)
chip
 

Robin Hood [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Hood Dátum: hétf. nov. 21, 2005 8:34 pm

Hizelg? lenne rám nézve ha azt füllentenéd hogy azért neked eszedbe jutottam róla! :D
Robin Hood
 

Robin Hood [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Hood Dátum: kedd nov. 22, 2005 7:36 pm

Akkor nagyon remélem, hogy szeretted a Mr. Dominót! :DD
Robin Hood
 

laca [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: laca Dátum: szomb. nov. 26, 2005 4:52 pm

Én egy nagyon király videóklippet álmodtam a Radio gagának, meg a szám vége felé egy hátborzongató gitárszólót, amire sajnos már nem emlékszem, de borsóztam mikor felkeltem.
A klippben frédi valami nagy kifutón volt vörös ica hardlájfszer? cuccban, és az egész számítógépes grafikával volt megcsinálva.Ennyire emlékszem csak
laca
 

laca [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: laca Dátum: kedd máj. 30, 2006 8:18 pm

Na, megint én. Ma este egy nem létez? (?) klubbtaghoz látogattam el, akinek megvolt videón egy kb.77-78as koncert felvételen az I want it all. A single és az album verzió keveréke volt a szám eleje, amúgy meg az egész sokkal lágyabb volt, de nekem nagyon tetszett. Kitudja, lehet hogy van egy ilyen felvétel :DDDD csak valami fiók mayén.
Ja, amúgy az illet? már ?szült, és fehérborral kínált, és a 80 éves apjával élt.
laca
 

Dalvass [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dalvass Dátum: csüt. júl. 06, 2006 9:36 am

Dalvass
 

Dalvass [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dalvass Dátum: csüt. júl. 06, 2006 9:42 am

Gyerekek szörny? rémálmom volt....Az álmom kb 91 környékén játszódhatott mivel az volt benne h Freddie fekszik a hatalmas franciaágyában és szinte magatehetetlenül szenved, a sebes arcát dús borosta fedte el amit éppan Mary Austin kezdett el leborotválni. Freddie magatehetetlenül csak ott fekszik 1-2 szót mondott csak. Vmi érdekes módon ezután 1 sajtótájékoztatót láttam amin Freddie a I'm going -os cuccban volt viszont nem volt kisminkelve úgy h eszméletlenül rossz színe volt és vmit nyilatkozott angolul vmi új turnéról aztán sajnos felkeltem....de talán jobb is :(
Dalvass
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: csüt. júl. 06, 2006 10:16 am

Szerintem jobb... Érdekes én nagyon ritkán álmodok a '86 utáni Freddie-vel...
Coulthard
 

vm [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: vm Dátum: csüt. júl. 06, 2006 8:26 pm

Én is inkább korai korszakukban látom ?ket,koncerteken,néha már majdnem sikerül beszélnem velük:):(,meg mindenféle magazinokban látom ?ket,ébredéskor meg filózom,hogy mit olvastam róluk
vm
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég

cron