Ki mit álmodott a Queenrõl?

SEA [[ meeow kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: szer. szept. 17, 2003 4:45 pm

Elismerem, a téma meglehet?sen lányos, de azt hiszem, szép olvasmányos sztorik gy?lnek itt össze id?vel... Szóval hajrá!

U.i.: Majd ha már jóóó sokan hozzászólnak, én is nyilatkozom a témában ;)
SEA
 

chipos [[ chipos kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: chipos Dátum: szer. szept. 17, 2003 8:41 pm

én csak álmod(oz)tam róla hogy Freddie itt lakik vélem egy háztartásban :)))))))
ha ez számít.... ;)
chipos
 

Bulsara [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Bulsara Dátum: csüt. szept. 18, 2003 10:08 am

én azt álmodtam, hogy Ltörte a kiskacsáját, amivel a fürd?kádban szokott játszani.:))
Bulsara
 

Franky [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Franky Dátum: csüt. szept. 18, 2003 11:21 am

Én nem vagyok lány, de azért hozzászólok a témához ha nem baj.
Talán fél éve álmodhattam azt, hogy otthon hallgatok valami ritka demót és tudatába vagyok hogy MINDEN ami Queen az megan nekem. És ez olyan jó álom volt, hogy azóta is megakarom valósítani!
Franky
 

SEA [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: pén. jan. 30, 2004 3:13 pm

Senki?... Semmi...?
SEA
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: pén. jan. 30, 2004 7:05 pm

(ez most kamu lesz csak h ne legyen üres a topic...)

megálmodtam Freddie vasalódobáló bosszúját amikor meglátja a pepsireklámot:))))))
chip
 

SEA [[ meeow kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: kedd feb. 03, 2004 8:45 pm

De hülye vagyok... Itt türelmetlenkedem, pedig én is elmulasztottam beszámolni! A legutóbbi emlékezetes az volt, hogy ott voltam a We Are The Champions klipforgatáson, és paskoltam Freddie vádliját :) A hosszabb: Freddie (szólóban) koncertezett a PeCsában, '86-ban. Kb.annyian voltunk, mint dec.22-én. Néhányan az ajtókon kívül ácsorogtak, a többiek meg elöl, a színpadnál. Egyszer csak Freddie azt mondja: "Csukják be azokat az ajtókat! Olyan képeket mutogatnak, amik megijesztenek..." (Nem tudtam hátranézni, de biztos voltam benne, hogy Slightly Mad - Days Of típusú képek voltak... de elgondolkodtam: itt van a '86-os kiadású Freddie, azok a képek még el sem készültek!) Aztán az els? sorban állókhoz fordult, és így szólt: "Igen, én is félek az AIDS-t?l."... Nyomasztó volt, de gyönyör?.
SEA
 

ZzZ [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: ZzZ Dátum: csüt. feb. 05, 2004 12:00 am

Nekem visszatér? álmom, hogy a koncertjükön vagyok, de VIP ként, és ott jönnek-mennek körülöttem, mikor hangszert, vagy ruhát váltanak, vagy koncert el?tt, amikor "belövik a cuccot" és kérdezgetnek -mint barátjukat - hogy:"na milyen lesz?", vagy: "hogy szólunk?" - én pedig boldog vagyok, hogy ott lehetek. Bár álmoban sosem tudom miért vagyül egy jó adag keser?ség is az érzésbe.. aztán fölébredek és megértem..
ZzZ
 

SEA [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: szomb. feb. 14, 2004 2:01 pm

Ezt kapjátok ki!!!
Mary kiadta Garden Lodge néhány szobáját, és mi Chippel ott laktunk!!! Nem rossz házinéni, mi? :) Fantasztikus élmény volt; hiába nem volt semmi tárgyi emlék, Freddie valahogy mégis ottvolt...
Azóta se térek magamhoz! ÁLLATI volt, egy egész napot-éjszakát megálmodtam!
!
!!
!!!
SEA
 

Mozart21 [[ mozart21 kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Mozart21 Dátum: szomb. feb. 14, 2004 5:43 pm

Egyszer még évekkel ezel?tt azt álmodtam, hogy egy koncerten együtt játszottam a Queennel a Tie Your Mother Down-t, de a szóló slide részénél elejtettem a slidegy?r?t, és mindenki rajtam röhögöt...:(
Mozart21
 

Következő

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 25 vendég

cron