Undorító!!!

hh [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: hh Dátum: hétf. ápr. 28, 2003 10:59 am

Szerintem nem jó ötlet. ?k a Bumerángban képtelenek lennének kell? tapintattal megközelítne a témát, és valószín?leg csak további humorizálás kerekedne ki bel?le.
hh
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: hétf. ápr. 28, 2003 3:18 pm

Szerintem sem jó ötlet, egyrészt mert biztos, hogy nem vennék komolyan, másrészt semmi nem érdekli ?ket túlságosan, ami nem az ? érdekeiket sérti, úgyhogy nem hiszem, hogy bármit is tennének.
Kriszti
 

SEA [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: hétf. ápr. 28, 2003 5:03 pm

Bochkoréktól én is hallottam már gúnyos megjegyzést Queennel kapcsolatban. Én nem bízom bennük.
SEA
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: hétf. ápr. 28, 2003 6:01 pm

SEA, Kriszti, HH, Bochkor Gábor az egyik legnagyobb Queen rajongó Magyarországon, a We will rock you musicalt már 2x látta Londonban, és mindig elismer?en beszél Freddier?l és a Queenr?l. Higyjétek el, nem csalódnátok bennük, a Boros is csípi a Queent. Na de ti tudjátok, nekem mindegy...

Üdv.

Pluto
Pluto
 

SEA [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: hétf. ápr. 28, 2003 6:22 pm

Ez esetben elnézést.
SEA
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: kedd ápr. 29, 2003 9:36 am

Tegnap két levelet is kaptam. Az egyikben az RTL klub jogásza közli, hogy szívb?l sajnálják, hogy ha esetleg megbántottak volna minket, de mivel kegyeletsértés ügyében pert csak hozzátartozó vagy örökös indíthat, az ügyet lezártnak tekintik. A másik levél az Ombudsman hivatalából jött. ?k hivatalosan is visszaigazolták a panaszt, kivizsgálják és a kés?bbiekben értesíteni fognak. Az RTL-t?l nem is vártam mást, de nagyon remélem, hogy ha már a nagykövetség magasról tesz is erre az ügyre, Mary talán nem huny szemet efölött. Legalábbis remélem.
Kriszti
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: szer. ápr. 30, 2003 1:50 pm

Köszi, de ez csak egy ötlet volt t?lem, aztán meglátjuk, mi lesz bel?le. Remélem többet várhatunk T?le, mint az RTL-t?l. Akkor majd kiderül, hogy valóban Superman-e. :)
Kriszti
 

Dr Marharépa [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dr Marharépa Dátum: szomb. máj. 10, 2003 1:39 pm

Van esetleg valami fejlemény?

A magyar média szörny?bb kárt okoz, mint olajtársaságok: a maximális reklámprofit kitermelése érdekében egyáltalán nincs tekintettel a környezetben okozott károkra - hátha sikerül most egy kis kést döfni a kapzsi médiagörény dollártól hájas testébe.
Dr Marharépa
 

SEA [[ meeow kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: szomb. máj. 10, 2003 2:27 pm

Ez gyönyör? volt, Dr.M.! A szívemb?l/szívünkb?l szóltál!
SEA
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: szomb. máj. 10, 2003 7:09 pm

Nálam sajnos semmi fejlemény. Pedig már elég sok id? eltelt azóta. Csak a szokásos ígérgetés, hogy felülvizsgálják. Azért az Irigy Hónaljmirigynél gyorsabban léptek...
Kriszti
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég

cron