Undorító!!!

Vanguard [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Vanguard Dátum: szer. ápr. 23, 2003 1:21 pm

Undoritó volt amit m?veltek!
Vanguard
 

SEA [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: szer. ápr. 23, 2003 5:24 pm

Nem muszáj belekeveredned
SEA
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: csüt. ápr. 24, 2003 3:17 pm

Dr. Marha: Nekem nincs felvéve, különben odaadtam volna.

Sajnos tényleg úgy néz ki, hogy nem tehetünk túl sok mindent. A szeptember 5-ei TV mentes nap jó ötlet, de valóban tarthatnánk akár éveken át TV mentes napokat, akkor legalább nem bosszantanának fel nap mint nap. Gondolom nem lep?dtök meg, ha azt írom, senki nem reagált még mindig azok közül, akiknek írtam. Azért én Mary-nek elküldöm a levelem, kíváncsi vagyok, egyáltalán érdekli-e az, hogy hogy bánnak Freddie emlékével.
Kriszti
 

SEA [[ meeow kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: csüt. ápr. 24, 2003 6:06 pm

Dr.M.!
Nem veszem magamra a "rejtett" szemrehányást, sajnos a magamfajta vidéki gimnazisták lehet?ségei korlátozottak, f?leg hétköznap.

A többire most nem reagálok, túl apatikus vagyok hozzá...
SEA
 

otyec [[ otyec kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: otyec Dátum: csüt. ápr. 24, 2003 6:34 pm

A 23-i klubról annyit, hogy a Vodafone GPRS a hétvégén összeszarta magát, nem volt internetem, nem is tudtam a klubról. Röhej, szerdán pedig - vidékiként - Pesten voltam, ráadásul a felvételt is hozhattam volna...
A mai nap még több szívást nem viselek el.
otyec
 

otyec [[ otyec kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: otyec Dátum: pén. ápr. 25, 2003 12:37 pm

Skacok, a 23-i klubban lement az RTL Klubos felvétel?

otyec
 

Tüpi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Tüpi Dátum: pén. ápr. 25, 2003 1:25 pm

Nem. Szerintem akik a klubban voltak azok közül senkinek nincs meg a felvétel.
Tüpi
 

TheEye [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: TheEye Dátum: szomb. ápr. 26, 2003 6:05 pm

Háj!

Senki nem gondolt arra, hogy irjon valamelyik újságnak, hogy foglalkozzon ezzel az üggyel??? Esetleg valamelyik bulvárlap vev? lenne erre a botrányra!!! Mágiscsak a média sokat tehetne az ügyben, és nem kell egész Angliába rohanni! Persze ez csak egy szerény vélemény szerény személyemt?l!!!

TheEye, working...
TheEye
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: szomb. ápr. 26, 2003 6:44 pm

A magam nevében csak annyit mondhatok, hogy örülök neki, hogy a szennylapok végre nem Freddie-vel foglalkoznak. Az ilyenek úgysem értenék meg, hogy mi a problémánk. Amíg még az ORTT, az RTL és az összes többi, akinek írtam, még arra sem veszi a fáradtságot, hogy valamit reagáljon, nem gondolom, hogy valamelyik újságnál is nagyobb szerencsével járnánk. Az mindenesetre megérne egy cikket, ha a hivatalos panaszbejelentés az ORTT-nél annyit jelent, hogy magasról tesznek az egészre és válaszra sem méltatnak. Azért bízom benne, hogy sok az ügyük és id?vel (remélhet?leg elég rövid id?n belül) reagálni fognak.
Kriszti
 

Pluto [[ csabakonozsy kukacka hotmail.com ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: vas. ápr. 27, 2003 8:56 pm

Kriszti, egy ötlet: Sláger Rádió, Bumeráng, Bochkor Gábor-Boros Lajos-Voga János. A Bochkornál nem kell jobb ember ehhez, ? tuti, hogy tovább tudná vinni az ügyet.

Üdv.

Pluto
Pluto
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 30 vendég

cron