Undorító!!!

Dr Marharépa [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dr Marharépa Dátum: pén. ápr. 18, 2003 12:01 pm

ORTT Panasziroda
1088 Budapest, Reviczky u. 5.
Tel.: 429-8600, 267-2590
Fax: 429-8775
Panasziroda: panasz@ortt.hu
Dr Marharépa
 

TheEye [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: TheEye Dátum: pén. ápr. 18, 2003 12:17 pm

Hali!

Volt szerencsém látni a tegnapi m?sort!!! Felfigyeltetek a dátumokra: 1965-1995. Legalább a név volt pontos! Legalább ennyi!!! Ha már ezt csinálták. És annak a cigánynak találjátok ki ki a példaképe??? Szabad a gazda??? De fogadjunk nem tudja ki volt a Queen énekese! Mit szóltatok ahhoz a poénnak nem nevezhet? beköpéshez, amikor a manusz modta, hogy szegény Freddie már nem tudja magát összeszedni??? K.O.
Kriszta melletted vagyunk!!!

God Save Freddie

TheEye, working...
TheEye
 

Pilátus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pilátus Dátum: pén. ápr. 18, 2003 4:41 pm

ATOMOT NEKIK!!!!!!!
Pilátus
 

Vizitor [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Vizitor Dátum: pén. ápr. 18, 2003 6:56 pm

Japán tiltakozás a Micuko cím? m?sor miatt

2003. április 18., péntek, 18:05 | Utolsó módosítás: 2003. április 18., péntek, 19:34



A Magyarországon él? japánok közössége szerint a tv2 Micuko cím? m?sora "csúnyán gúnyolja a japánokat, illetve negatívan festi le a japán kultúrát". A japán nagykövetség és a tv2 április 22-én, kedden a nagykövetségen tárgyal az esetr?l.


A japán nagykövetség írásos tiltakozásában már a m?sor címével - Micuko: a világ ferde szemmel - kapcsolatban is megjegyezte, hogy az ironikus, kétértelm?séget takar. A nagykövetség kulturális osztályának vezet?je a tv2-nek címzett, április elején kelt levelében jelezte, Stahl Judit "tipikus japán személyiségjegyeknek szánt lófogakkal és fekete rövid hajviselettel jelenik meg, és a külföldiek beszédstílusát utánozza". Hirosi Abe szerint a "kizárólagosan negatív tulajdonságokkal felruházott japán tévériportern? szerepeltetésével? a csatorna a japánokat és a japán kultúrát negatív színben tünteti fel, és ez könnyen kellemetlenséget okozhat a magyar-japán kapcsolatokban is.

Poich Lóránt, a tv2 programigazgatója a keddi találkozó el?tt csak annyit bocsátott el?re, hogy a csatorna a m?sort licencjogok megvásárlása nyomán sugározza; a produkció egy-egy változata Hollandiában, Norvégiában és Belgiumban is látható.

[origo]

Vizitor
 

bimbo [[ fre1235 kukacka bog.com ]]

HozzászólásSzerző: bimbo Dátum: pén. ápr. 18, 2003 10:42 pm

Borzasztó volt. Különösen amikor az az alak azt mondta, hogy "ez" bizony jól megégett.

bimbo
 

Mikee [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Mikee Dátum: pén. ápr. 18, 2003 11:39 pm

Én els? felindultságomban írtam az ORTT-nek és az érintett féreg csatornának! Minél több fórumon elég hangosan tiltakozni kellene. Nekem megérne egy olyan demonstráció félét, mint ami pár hete a tv2 el?tt. Elég nagy nyilvánosságot is kapott az az ügy és fél óra "elsötétítés" is lett bel?le. Gyilkolni tudnék a felháborodástól és a düht?l!
Mikee
 

Mikee [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Mikee Dátum: pén. ápr. 18, 2003 11:40 pm

Elnézést a hibákért, enyhén értelmetlen mondatért, de nem látok a méregt?l!
Mikee
 

Fülöpke [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Fülöpke Dátum: szomb. ápr. 19, 2003 1:18 am

Sziasztok!

Én nem láttam az elejét?l, mert csak háttérzajként mnt a TV. Aztán felfigyeltem a KEDVENCEM nevére, és egyb?l nem volt már fontos, amit addig csináltam... utána pedig bejött Anyu, hogy ne kiabáljak a TV-vel. De amikor elmondtam neki, milyen okom volt rá, igazat adott nekem.
Tehetetlen düh fogott el - ennyire nem tisztelni valaki emlékét!
Ha legalább a nyomába érnének azok az "emberek" - persze ehhez akkor sem lenne joguk!
Bármilyen megmozdulást nagyon szívesen támogatok, hogy ezt ne úszák meg azok a...!!!
Nem is tudok mit mondani - annyira igazságtalan tud lenni a világ ... és ?k ezt tréfának veszik. Nem tudom, mennyire nevetne azon bárki is, ha hozzá közelálló személyr?l lenne szó hasonló szituban. Mert FREDDIE mindig is hozzánk közel álló marad!

EZT NE HAGYJUK ANNYIBAN!!

Fülöpke
Fülöpke
 

bimbo [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: bimbo Dátum: szomb. ápr. 19, 2003 6:37 pm

Én még ma sem tudtam nyugodtan aludni... egészen felkavart ez az egész, folyton csak erre tudok gondolni.folyton a bódi gusztival álmodom
bimbo
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: szomb. ápr. 19, 2003 9:58 pm

Írtam az angol nagykövetségnek, a mail címük: info@britemb.hu és az Európai Uniós Kommunikációs Közalapítványnak is, hogy szerintük egy olyan országban, amelyik csatlakozni kíván az EU-hoz, felrúghatnak-e minden emberi normát és ezek után az szó nélkül maradhat-e. Írtam nekik, hogy nézzék meg ezt a fórumot, mert szerintünk ez nem maradhat szó nélkül és remélhet?leg szerintük sem és segítenek nekünk ebben. A nagykövetségt?l is hasonlókat kértem, bennük azért jobban bízom. Ha van ötletetek, hogy ki állna még mellénk, kérlek segítsetek. Köszönöm!
Kriszti
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 26 vendég

cron