Undorító!!!

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: pén. feb. 03, 2006 10:45 am

A lényeg a mikrofonra van írva. Kamu m?sorok nevében kérdezik a fiúkat (:)). Briannél ez a Shit hair (Szar haj), Rogernél Fat ponce (Hájas strici) cím? m?sor. Briant még meg is kérdezik, hogy viccesnek tartja-e ezt. A válasz nem (nagy megdöbbenésre). Roger le se áll velük beszélni.
typincs
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: pén. feb. 03, 2006 11:59 am

Én kb értem, h mir?l akar szó lenni, de azt nem, h ez most vicces akar lenni? Az angoloknak jó humoruk van, nem? Ennél a macskám viccesebb...
Lacóka
 

Dani [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dani Dátum: pén. feb. 03, 2006 6:17 pm

Dugja fel magának azt a mikrofont. Elhiszem, hogy seggfejek úgyis, ha nem találnak ki ilyen gyenge szar poénokat.
Dani
 

Dani [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dani Dátum: pén. feb. 03, 2006 6:17 pm

Mármint a riporterek.
Dani
 

Dani [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dani Dátum: pén. feb. 03, 2006 6:24 pm

Nem tudok angolul, de azt értem, hogy Roger valami olyat szólt be nekik, amire nem számítottak. Vissza is kérdez a csaj, "Really?"
Dani
 

Malter [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Malter Dátum: szomb. feb. 04, 2006 8:15 am

szerintem feliratozzuk :D és megérti mindenki
Malter
 

Lázadás [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lázadás Dátum: szomb. feb. 04, 2006 12:56 pm

Most nem az a lényeg, hogy Queen, vagy nem Queen... a video egy antihumorista, szánalmas és sért? valami... gratulálok a készít?knek..., els? dolgom lesz letörölni a gépr?l és átfuttatni egy vírusírtót, mert egy ilyen csak fert? lehet...
Lázadás
 

helga [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: helga Dátum: szomb. feb. 04, 2006 9:12 pm

Azért nem kell ezt ennyire tragikusan megélni!Az emberiség két oldalt képez,az egyik oldal szereti,a másik kineveti,esetleg utálja.Ott a bibi amikor közömbösek és gátlástalan módon átnéznek rajtuk.Na az már baj lenne!!!!Ha valakit kifiguráznak az tuti nagyot alkotott!!!!
helga
 

Dani [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dani Dátum: vas. feb. 05, 2006 6:11 am

Nekem a paródiával semmi bajom nem lenne, de ez nem az. Ez inkább sértés. Aki gy?löli a Queent, sztem még az is bunkóságnak tartaná ezt.
Dani
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: vas. feb. 05, 2006 10:57 am

Ez egy hülyeség. Ez nem a Queenr?l szól, hanem az emberi butaságról és humortalanságról...
Lacóka
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron