Undorító!!!

SEA [[ meeow kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: csüt. ápr. 17, 2003 8:27 pm

Láttátok a Kész Átverés Show ajánlóját? Azzal szórakoznak, hogy valaki kiborítja Freddie hamvait. Nem kéne lépni valamit? Ezt nem csinálhatják!
SEA
 

otyec [[ otyec kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: otyec Dátum: csüt. ápr. 17, 2003 9:39 pm

CSATLAKOZOM AZ EL?TTEM SZÓLÓHOZ!!! Pont ezért léptem fel a honlapra, a videó meg veszi a m?sort... mert ez a szemét most zajlik. Jó-jó, szórakoztatás! "Bódi Guszti mondja (? az, akit szivatnak): "Most azért van baj, mert LEEJTETTEM AZT A SZART?!"

Gyerekek, ezt az egészet illene kikérni magunknak, ezek a faszok azt sem tudják, hogy mi az, hogy kegyeletsértés! S?t, a Büntet? Törvénykönyvben is van ez nevesítve.
ezek már egyszer eljátszották ezt mozgáskorlátozottakkal, és azoktól is elnézést kellett kérniük.
Szeretem az ízléses poénokat, meg azt is, amelyiken visítok a röhögést?l (Bandus ismeri ezen állapotomat - 20 liter bor), de ezek az emberek most kurvára unszimpatikussá váltak számomra.

Ti hogy értékelitek ezt?

Azt megígérhetem, hogy ha Pesten leszek a klubban, a felvételt elviszem - hacsak valaki nem vette fel közületek is.

Nem találok szavakat.

Kérlek, írjatok minél többen ide.

Tisztelt Vezet?ség!
Küldjetek nekik tiszteletbeli belép?t egy klubnapra, hadd vegyék észre magukat!
Freddie - aki sok ember életében A LEGFONTOSABB - most iszonyatosan meg lett gyalázva.

The Quite as Nice
otyec
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: csüt. ápr. 17, 2003 10:42 pm

Én nem láttam (sajnos, vagy szerencsére...), de akkor talán most tudom megválaszolni, hogy miért rossz Queen rajongónak tenni...mert úgy látszik, hogy ezt meg lehet tenni Freddie-vel, meg velünk...nagyon el vagyok keseredve...
starfleet
 

hh [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: hh Dátum: pén. ápr. 18, 2003 5:44 am

Nem láttam a m?sort, de tényleg extra gáznak hangzik. Gusztikánk megjegyzése persze nem el?re megírt dolog volt, hanem spontán kifejezése annak, hogy se Freddie Mercury, se egyéb emberek földi maradványai iránt nem érez különösebb tiszteletet. Van ilyen, sajnos nem is kevés. Az igazán szomorú a dologban az, hogy egy vezet? csatorna ezt m?sorra t?zi azzal a szándékkal, hogy emberek szórakozzanak és röhögjenek rajta.
hh
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: pén. ápr. 18, 2003 7:17 am

Mikor lesz ez a m?sor?
Pluto
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: pén. ápr. 18, 2003 7:58 am

tegnap volt...
starfleet
 

Dr Marharépa [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dr Marharépa Dátum: pén. ápr. 18, 2003 10:22 am

Vaú! Nem láttam... valaki elmesélné hogy mi történt pontosan (helyszín, vendég, szerepl?k, reakció egyebek), vagy adna egy felvételt?
Dr Marharépa
 

Kriszti [[ akrisztike kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: pén. ápr. 18, 2003 10:39 am

Ne kérd, hogy leírjuk részletesen. Borzasztó érzés még visszagondolni is rá. Én csak álltam a TV el?tt és egyszer?en nem hittem el, hogy ez megtörténhet. Ilyenkor szégyennek érzem, hogy ebben az országban születtem. Nem méltó ez a m?sor semmire sem, de leginkább arra nem, hogy a klubban levetítsétek azoknak a szerencséseknek, akik nem látták. Szerintem kíméljük meg ?ket ett?l, mert valóban nagyon felkavaró, ízléstelen és mocskos volt ez az egész. Undorító. Semmiképpen nem hagyhatjuk ezt szó nélkül. Most megmutathatnánk, hogy miért jó Queen rajongónak lenni. Fogjunk össze és ne hagyjuk, hogy ezt megtehessék Freddie-vel. Els? lépésként én most megkeresem az RTL honlapján, hogy hova lehetne írni nekik ezzel kapcsolatban és írok pár keresetlen szót, az biztos. Egyébként valóban be lehet perelni ?ket ezért és ha más nem áll mellém, hát én egyedül fogom végigcsinálni ezt, de nem hagyom, hogy ezt tegyék azzal, aki a legfontosabb az életemben és még sok más rajongó életében is.
Kriszti
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: pén. ápr. 18, 2003 10:51 am

A honlapjukon fel sincs tüntetve ez a m?sornak nem nevezhet? szemét. A Kapcsolat címszó alatt lehet üzenni a közönségszolgálatuknak. Els? lépésként ?rítsük meg ?ket a beérkez? levélmennyiséggel.
Kriszti
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: pén. ápr. 18, 2003 11:35 am

Már megint én vagyok. A vezérigazgató neve Dirk Gerkens, nem beszél magyarul, de lefordítják neki a leveleket. A helyettese Róbert Ákos. Én már írtam nekik. Nem fogják kitenni a faliújságra, az biztos.
A faxszámuk 382-82-19, a postacím: 1119, Bp., Fehérvári út 84/A.

Ha valaki jól tud angolul, megérné ezt feltenni a külföldi Queen oldalakra. Az biztos, hogy ez egy szegénységi bizonyítvány a TV részér?l, de legalább látnák, hogy nem minden magyar ember gondolkodik úgy, mint ahogy azt a média sugallja.
Kriszti
 

Következő

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron