Boldog születésnapot, Freddie!

Melinda [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Melinda Dátum: pén. szept. 05, 2003 6:42 pm

Boldog Születésnapot FREDDIE!!!!
Melinda
 

Bazsi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Bazsi Dátum: pén. szept. 05, 2003 6:49 pm

Csapj egy jó bulit odafent is, mi pedig továbbra is hallgatjuk a hangodat idelent "till the end of time"!!

Boldog születésnapot drága Freddie.
Bazsi
 

Franky [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Franky Dátum: pén. szept. 05, 2003 7:24 pm

Boldog születésnapot Freddie, bárhol is vagy! Te mindig is tovább fogsz élni a szivünkben!

Rest In Peace!
Franky
 

Fülöpke [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Fülöpke Dátum: pén. szept. 05, 2003 8:44 pm

Happy Birthday, Mr Bad Guy! :))
Fülöpke
 

Otyec [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Otyec Dátum: vas. szept. 07, 2003 11:56 am

Freddie, jó volt a bulid péntek este! happy Birthday!
Otyec
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: hétf. szept. 08, 2003 1:44 pm

Tegnap éjjel jöttünk haza Montreux-b?l. Hát, fantasztikus volt! Ilyen csodálatos helyen még sohasem voltam. Freddie szobra gyönyör? és méltó helyen van ebben a csodás városban. A Freddie Mercury Memorial Day szerintem nagyon jól sikerült. A képeket, amint lehet, felteszem a netre és megadom a honlap címét, vagy ha itt szívesen látnátok, akkor szóljon az, aki dönt ebben és átküldöm ide is. A nap reggel 9-kor a regisztrációval kezd?dött, majd fél 1-kor az ebéddel folytatódott, amit Phoebe állított össze Freddie kedvenceib?l. Utána egy hajótúrán megnéztük a házat, ahol Freddie lakása van, a szobrot és a Lake House-t. Azután elmentünk a Stúdióba, ahol megnézhettük a mikrofonját, a helyet, ahol énekelt és beszélhettünk David Richards-szal, aki mindenkinek átadott egy dedikált emléklapot és közös fotókat is készíthettünk Vele. Egyszóval fantasztikus volt az egész nap, és az egész hely, ahol nagyon is él Freddie és minden Rá emlékeztet. Az ebéd alatt elénekeltük a Happy Birthday-t Neki, és bár aznap nem voltam itthon és nem írhattam ide, de azért itt is nagyon boldog születésnapot kívánok Neked, Freddie!
Kriszti
 

Bulsara [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Bulsara Dátum: hétf. szept. 08, 2003 4:34 pm

Boldog szülinapot Mr. Bad Gay!:DDD

Bocs, hogy csak most írock, de csak most józanodtam ki.:))

Fasza volt a buli!:)
Bulsara
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: hétf. szept. 08, 2003 9:04 pm

Én is Montreuxben ünnepeltem a szülinapját, ezért csak most tudom ide is leírni, hogy Boldog Születésnapot Freddie, bárhol is vagy! A képed még mindig itt van a jobb kezemen, mint bélyegz? a szombati Miracle koncertr?l, ahonnan sajnos hiányoztál...
Pluto
 

SEA [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: csüt. szept. 18, 2003 8:39 am

Kriszti! Láttam a képet a Queenzone-on! NAGYON TETSZIK!!! Azt hiszem, megvan a jöv? szeptemberi programom...
SEA
 

Kriszti [[ akrisztike kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: pén. szept. 19, 2003 9:50 am

SEA: Örülök neki! Nem is lehet megfogalmazni, hogy milyen érzés volt ott lenni, mert ezt tényleg érezni kell! Nagyon remélem, hogy jöv?re találkozunk ott! Nemsokára felteszem már végre az összes képet a netre, és ha érdekel, megadom a honlap címét, hogy még jobban megjöjjön a kedved. :)
Kriszti
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég

cron