Queen mindenütt!

Re: Queen mindenütt!

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szer. feb. 03, 2010 1:28 am

Karácsonyra kaptam a szüleimtől egy AG, izé, minekhívják ezt, képeskönyvet. Album, az. Tök szép (idáig tulajdonképpen dicsekszem), van hozzá audio cd, meg van 1 másik cd, ami online access-t ad NEVERSEEN videókhoz (bár ez talán nem volt odaírva, bár fura is lenne, vagy 3 vembli van pl), és az online access február 28-án lejár. Most, h különböző youtube-ról lopásra alkalmas programokkal leszedtem mind a 18 videjót (a beígért 20 helyett, khmmmm), megkérdezném: mért nem adtak inkább egy dvd-t, amin eleve rajta van? :D

(zsémbesedem bazmeg, lassan majd betelefonálok a rádióban h a gyerekek hangosan hógolyóznak)

(szolgálati közlemény: mocsadék módon új topicot akartam nyitni, de nem sikeredett, azért írtam végülis ide. nemtom h ezt csak most, csak nekem, vagy általában nem lehet, gondoltam, szólok)
Lacóka Kép
Avatar
Lacóka
 
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 5:09 pm

Re: Queen mindenütt!

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: szer. feb. 03, 2010 4:33 pm

Lacóka írta:Karácsonyra kaptam a szüleimtől egy AG, izé, minekhívják ezt, képeskönyvet. Album, az. Tök szép (idáig tulajdonképpen dicsekszem), van hozzá audio cd, meg van 1 másik cd, ami online access-t ad NEVERSEEN videókhoz (bár ez talán nem volt odaírva, bár fura is lenne, vagy 3 vembli van pl), és az online access február 28-án lejár. Most, h különböző youtube-ról lopásra alkalmas programokkal leszedtem mind a 18 videjót (a beígért 20 helyett, khmmmm), megkérdezném: mért nem adtak inkább egy dvd-t, amin eleve rajta van? :D

(zsémbesedem bazmeg, lassan majd betelefonálok a rádióban h a gyerekek hangosan hógolyóznak)

(szolgálati közlemény: mocsadék módon új topicot akartam nyitni, de nem sikeredett, azért írtam végülis ide. nemtom h ezt csak most, csak nekem, vagy általában nem lehet, gondoltam, szólok)

Lacóka, ugye mi jó barátok vagyunk? :mrgreen:
Légy optimista! Ha az élet citrommal kínál, kérj hozzá martinit!
Avatar
moondream
HQFC tag
 
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 5:09 pm
Tartózkodási hely: bp

Re: Queen mindenütt!

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szer. feb. 03, 2010 9:01 pm

moondream írta:
Lacóka írta:Karácsonyra kaptam a szüleimtől egy AG, izé, minekhívják ezt, képeskönyvet. Album, az. Tök szép (idáig tulajdonképpen dicsekszem), van hozzá audio cd, meg van 1 másik cd, ami online access-t ad NEVERSEEN videókhoz (bár ez talán nem volt odaírva, bár fura is lenne, vagy 3 vembli van pl), és az online access február 28-án lejár. Most, h különböző youtube-ról lopásra alkalmas programokkal leszedtem mind a 18 videjót (a beígért 20 helyett, khmmmm), megkérdezném: mért nem adtak inkább egy dvd-t, amin eleve rajta van? :D

(zsémbesedem bazmeg, lassan majd betelefonálok a rádióban h a gyerekek hangosan hógolyóznak)

(szolgálati közlemény: mocsadék módon új topicot akartam nyitni, de nem sikeredett, azért írtam végülis ide. nemtom h ezt csak most, csak nekem, vagy általában nem lehet, gondoltam, szólok)

Lacóka, ugye mi jó barátok vagyunk? :mrgreen:


Mért van olyan érzésem, h te akarsz tőlem vmit? :)
Lacóka Kép
Avatar
Lacóka
 
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 5:09 pm

Re: Queen mindenütt!

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: csüt. feb. 04, 2010 10:56 pm

Lacóka írta:
moondream írta:
Lacóka írta:Karácsonyra kaptam a szüleimtől egy AG, izé, minekhívják ezt, képeskönyvet. Album, az. Tök szép (idáig tulajdonképpen dicsekszem), van hozzá audio cd, meg van 1 másik cd, ami online access-t ad NEVERSEEN videókhoz (bár ez talán nem volt odaírva, bár fura is lenne, vagy 3 vembli van pl), és az online access február 28-án lejár. Most, h különböző youtube-ról lopásra alkalmas programokkal leszedtem mind a 18 videjót (a beígért 20 helyett, khmmmm), megkérdezném: mért nem adtak inkább egy dvd-t, amin eleve rajta van? :D

(zsémbesedem bazmeg, lassan majd betelefonálok a rádióban h a gyerekek hangosan hógolyóznak)

(szolgálati közlemény: mocsadék módon új topicot akartam nyitni, de nem sikeredett, azért írtam végülis ide. nemtom h ezt csak most, csak nekem, vagy általában nem lehet, gondoltam, szólok)

Lacóka, ugye mi jó barátok vagyunk? :mrgreen:


Mért van olyan érzésem, h te akarsz tőlem vmit? :)

ééén??? ááááá.... /nagybociszemekkelnézéspislogbájosan
Légy optimista! Ha az élet citrommal kínál, kérj hozzá martinit!
Avatar
moondream
HQFC tag
 
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 5:09 pm
Tartózkodási hely: bp

Re: Queen mindenütt!

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: pén. feb. 05, 2010 1:18 am

moondream írta:
Lacóka írta:
Mért van olyan érzésem, h te akarsz tőlem vmit? :)

ééén??? ááááá.... /nagybociszemekkelnézéspislogbájosan


Ez megnyugtató :D

Más: holnap (ma? péntek.) este (0.00) a story tv-n vmi frédis műsor. (dalok, sztárok, emlékek, vmi ilyesmi a címe, most volt az előzetes, nekem meg ezek szerint nem túl jó a rövidtávú memóriám)
Lacóka Kép
Avatar
Lacóka
 
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 5:09 pm

Re: Queen mindenütt!

HozzászólásSzerző: sancho Dátum: pén. feb. 05, 2010 5:07 pm

Sziasztok!
Köszi az aktiválást!
Volt egy kis queenes élményem nemrégiben a Symbolban. A Smile meghívottjaként új ifjú titánunk Tabáni a Symbolban énekelt néhány klasszikust: don't stop me now, we will rock you (lassú-gyors), bohemian rhapsody(rövidített), we are the champions. Kivetítőn queenes fotók, teltház és csápolás, jó érzés volt ilyet látni. A srác megjelenésében igazi antifreddie, de a hangja nagyon ott van a szeren!
Néhány fotó:
http://kepfeltoltes.hu/view/100125/K_p0 ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/100125/K_p0 ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/100125/K_p0 ... es.hu_.jpg
Üdv!
sancho
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: szomb. jan. 23, 2010 4:31 pm

Re: Queen mindenütt!

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: szer. feb. 10, 2010 10:18 pm

na emberek pörögjünk má fel!!! egyesek itt a lelküket kiteszik értünk, szabadidejüket/pénzüket/erejüket áldozva, két Queen farsang, újság meg minden; Brian könyvet jelentet meg, Rogernek új albuma van, világhíres Kerry Ellis-turné, WWRY meg minden, oszt ezen a rohadt fórumon senki nem szól hozzá semmihez?? mi ez itt kérem?? mingyá vége a télnek, tessék abbahagyni a téliálmokat!!!
Légy optimista! Ha az élet citrommal kínál, kérj hozzá martinit!
Avatar
moondream
HQFC tag
 
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 5:09 pm
Tartózkodási hely: bp

Re: Queen mindenütt!

HozzászólásSzerző: Attila aki Otyec Dátum: pén. feb. 12, 2010 6:47 pm

Én hülye vagyok, de milyen új Roger-album? Milyen könyvet ír Brian? A turnéról sem tudni még semmit, na és ha lehetne tudni valamit?.... Jó lenne, ha lenne egy csapat, aki el tud menni, de egyedül sajnos én meg fájva megyek el, mert egyedül... nem jó....Voltam már egyedül, és mikor soundcheck volt, hívtam a népeket, és senki nem volt elérhető!!!! Pedig kihallatszott Roger. Nem a világ legkedvesebb helye volt amúgy sem a térség, sz'al oda többé soha, ha nem muszáj (Glasgow).

Azám - van-e, aki tiszteletét teszi a Conventionon Great Yarmouthban? (Ugyanis nem lenne rossz, ha lenne valami kis szervezkedés, ugyanis nem messze vagyok tőle). Csapatként esetleg be tudnánk menni a market-re meg találkozni ismerősökkel.

Kinek van arra lehetősége, hogy a Roger-turnén részt vegyen? Mert akkor ezt el kellene kezdeni szervezni, meg egyebek. Legalább hogy tudjunk egymásról, az is nagy segítség.
Attila aki Otyec
HQFC tag
 
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 6:06 pm

Re: Queen mindenütt!

HozzászólásSzerző: sancho Dátum: kedd feb. 16, 2010 6:14 pm

Én se hallottam új albumról, könyvről.
A TV-ben viszont olyan jó újra látni Freddie-t! Valaki szeretheti a Queent a magentásoknál.
Tavaszi szél vizet áraszt.... :)
Tabáni is énekelt egy Bohemiant tegnap este. Múlt szombaton meg a Hooligans játszotta Don't stop me now-t.
Queen mindenütt!
sancho
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: szomb. jan. 23, 2010 4:31 pm

Re: Queen mindenütt!

HozzászólásSzerző: Connor MacLeod Dátum: kedd feb. 16, 2010 6:33 pm

Ja, Freddie-ből reklámarc lett! Amúgy valaki tudja anno Fred hogy kapta kézhez fonetikusan a szöveget?

Kár hogy Brian nem tanulta meg és nem énekelte el.....
Avatar
Connor MacLeod
 
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: hétf. nov. 16, 2009 3:00 pm
Tartózkodási hely: Tóalmás

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron