Queen mindenütt!

Re: Queen mindenütt!

HozzászólásSzerző: Attila aki Otyec Dátum: hétf. máj. 03, 2010 6:47 am

Van egy érdekes videó fenn a youtube-on, Brian mint TV-riporter:

http://www.youtube.com/watch?v=Eef8SSGO ... r_embedded

Aki teheti, látogasson el a kampányoldalra is.
Attila aki Otyec
HQFC tag
 
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 6:06 pm

Re: Queen mindenütt!

HozzászólásSzerző: Connor MacLeod Dátum: hétf. máj. 03, 2010 10:05 pm

Sziasztok barátaim!

Az egyik oldalon ami félrefordításokkal foglalkozik, ott találtam hogy van egy olyan post, amin a BoRhap a téma!
itt a link: http://leiterjakab.blog.hu/2010/05/03/a ... mment-form
Avatar
Connor MacLeod
 
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: hétf. nov. 16, 2009 3:00 pm
Tartózkodási hely: Tóalmás

Re: Queen mindenütt!

HozzászólásSzerző: Attila aki Otyec Dátum: kedd máj. 04, 2010 10:14 am

Csodás :-)
Attila aki Otyec
HQFC tag
 
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 6:06 pm

Re: Queen mindenütt!

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: kedd máj. 04, 2010 11:20 pm

Connor MacLeod írta:Sziasztok barátaim!

Az egyik oldalon ami félrefordításokkal foglalkozik, ott találtam hogy van egy olyan post, amin a BoRhap a téma!
itt a link: http://leiterjakab.blog.hu/2010/05/03/a ... mment-form


felvettem radarra :)

+1 az öngyilkosos elmélethez (anno leírtam amott is, pokoljárás, visszatérés, vö. "going up to Heaven and then coming back alive"), igazából ez egy operajelenet :D
Lacóka Kép
Avatar
Lacóka
 
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 5:09 pm

Re: Queen mindenütt!

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: szer. máj. 05, 2010 7:33 pm

Lacóka írta:
Connor MacLeod írta:Sziasztok barátaim!

Az egyik oldalon ami félrefordításokkal foglalkozik, ott találtam hogy van egy olyan post, amin a BoRhap a téma!
itt a link: http://leiterjakab.blog.hu/2010/05/03/a ... mment-form


felvettem radarra :)

+1 az öngyilkosos elmélethez (anno leírtam amott is, pokoljárás, visszatérés, vö. "going up to Heaven and then coming back alive"), igazából ez egy operajelenet :D

namár. mi az hogy operajelenet?? a pokoljárás az egy kicsit régebbi, vagy nem?... amúgy nekem soha de soha nem jutott eszembe öngyilkosság erről a dalról. gyilkosság az igen, meg egy kissé összezavarodott emberke, de sztem is felesleges túl sokat boncolgatni, mert Frédike pont a hangulatával üzent, és nem az értelmével.
Légy optimista! Ha az élet citrommal kínál, kérj hozzá martinit!
Avatar
moondream
HQFC tag
 
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 5:09 pm
Tartózkodási hely: bp

Re: Queen mindenütt!

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: csüt. máj. 06, 2010 8:20 pm

moondream írta:
Lacóka írta:
Connor MacLeod írta:Sziasztok barátaim!

Az egyik oldalon ami félrefordításokkal foglalkozik, ott találtam hogy van egy olyan post, amin a BoRhap a téma!
itt a link: http://leiterjakab.blog.hu/2010/05/03/a ... mment-form


felvettem radarra :)

+1 az öngyilkosos elmélethez (anno leírtam amott is, pokoljárás, visszatérés, vö. "going up to Heaven and then coming back alive"), igazából ez egy operajelenet :D

namár. mi az hogy operajelenet?? a pokoljárás az egy kicsit régebbi, vagy nem?... amúgy nekem soha de soha nem jutott eszembe öngyilkosság erről a dalról. gyilkosság az igen, meg egy kissé összezavarodott emberke, de sztem is felesleges túl sokat boncolgatni, mert Frédike pont a hangulatával üzent, és nem az értelmével.


Nem tudom, nekem mindig egy színpadi jelenet ugrott be, szaladgáló főhős, kórus, ördögök, mittomén :D
Lacóka Kép
Avatar
Lacóka
 
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 5:09 pm

Re: Queen mindenütt!

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: csüt. máj. 06, 2010 8:20 pm

Lacóka Kép
Avatar
Lacóka
 
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 5:09 pm

Re: Queen mindenütt!

HozzászólásSzerző: Attila aki Otyec Dátum: kedd máj. 11, 2010 2:56 am

Ma éjjel újra Queen-koncerten jártam...
Rövidesen beszámoló! :-)
Attila aki Otyec
HQFC tag
 
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 6:06 pm

Re: Queen mindenütt!

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: kedd máj. 11, 2010 7:30 pm

egy perce volt Brian a tévében, igaz, csak a Slash-interjú kapcsán, de akkor is.. legalább felvillant a képernyőn:D
Légy optimista! Ha az élet citrommal kínál, kérj hozzá martinit!
Avatar
moondream
HQFC tag
 
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 5:09 pm
Tartózkodási hely: bp

Re: Queen mindenütt!

HozzászólásSzerző: Robin Hood Dátum: vas. máj. 16, 2010 8:52 pm

A minap vettem észre a tévében egy klipben ezt a magyar InterYou nevű bandát, ahol a gitáros srác egy redszpesölön nyomja, a bőgős megy egy olyan pólmekkártnis basszusgitáron. Mondjuk azért nem kicsit tűnik megcsináltnak ez a banda ilyen kamu bemutatkozó szövegekkel, hogy "Saját bevallásuk szerint a szellemi táplálékot a 60-as, 70-es és a 80-as évek könnyűzenéje adta számukra, legnagyobb példaképeik között van a Beatles, a Queen és Bon Jovi...
Az InterYou a pozitív életérzésről szól: „Mi nem félünk kimutatni az érzelmeinket, dalaink többsége lírikus hangvételű, bár vannak keményebb darabok is. Ezt a pozitív és közvetlen életérzést szeretnénk átadni másoknak is a zenénkkel. A 90-es évek a cipőnézegetős grunge zenék időszaka volt, most mi jövünk, teli életerővel... foglalja össze Ádi a csapat szellemiségét."
Ehhez képest a klipben vagy 3x zoomolnak rá a tornacipőre nyomatékosítva, hogy itt most nagyon trendi fiúkról van ám szó... Ja és persze kizárásos alapon az énekes jöhetett valami Bon Jovi tributeból, mert a Queenes meg a Bitliszes rövid úton felismerhető.

Csak erős idegzetűeknek, és vasalt frizurát kedvelőknek:
http://www.youtube.com/watch?v=w3Z0SjgX ... re=related
"Roger Taylor playing 'We Are The Champions' with Queen - I will never forget watching that. I remember all this sweat flying off his hair - he was so visual, the ultimate in cool and collected. He was rock'n'roll." - Taylor Hawkins
Avatar
Robin Hood
Moderátor
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 4:21 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron