Példaképeink, az elvetemültek

Dr Marharépa [[ dr.marharepa kukacka rkcs.hu ]]

HozzászólásSzerző: Dr Marharépa Dátum: szomb. jan. 25, 2003 10:37 pm

Most gondoltam csak bele, hogy Roger a Queen "legnormálisabb" tagja. A halxavú Dr Briant nemrégiben pszichiátriai klinikán ápolták; John "Family" Deacon a legfiatalabb de egyben legkiöregedettebb sztriptízbárjáró hatgyermekes rock apa; Freddie kokainon és meztelen fiúkon élt. Bizonyos értelemben ezek a csávók, akik pl. a Miracle borítóján öltönynyakkend?ben komolykodtak, gyakorlatilag legalább annyira irreális, szétesett, sokatlátott vércserélt multimilliomosok, mint Axl, Billy Idol, a Sex Pistols vagy bárki az önpusztító rock n roll élmez?nyéb?l. Ne tévesszen meg minket, hogy öregek, ezek a csávók m?foggal a szájukban is életveszélyesek :-)
Dr Marharépa
 

? [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: ? Dátum: szomb. jan. 25, 2003 11:13 pm

maga részeg...
?
 

Hullahopp [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Hullahopp Dátum: vas. jan. 26, 2003 8:39 am

Ezek a zenészek már csak egy ilyen "romlott" népség. Ha kedvenc zenészeim (messze nem csak Queen) lennének els?számú személyes példaképeim, akkor egy homokos, n?faló (tíz gyermek törvénytelen apja), narkós, visszaes? alkoholista, depressziós, apagyilkos, pedofil, egomániás, gengszter, terrorista, antikrisztus lennék. Kihagytam valamit?
Hullahopp
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: vas. jan. 26, 2003 11:27 am

jó a téma...kib?l mi lenne...
John fater meg király!
starfleet
 

Dr Marharépa [[ dr.marharepa kukacka rkcs.hu ]]

HozzászólásSzerző: Dr Marharépa Dátum: vas. jan. 26, 2003 12:49 pm

Hogy a rokkerek durvák, azt tudni: a Sabbath dobosa (a legjellegtelenebb a 4 tag közül) bevallotta, hogy mikor némelyik lemezüket hallgatja, semmilyen emlék nem juz róla az eszébe, nem emléxik a stúdióra, a felvételekre... pedig ? dobol rajtuk. Ugye, az ópium, a f?, az alkohol és a kokain egyszerre.

Szal ez nem újság. A hír az, hogy hasonló attit?djüket mennyire intelligensen, finoman, családcentrikusan tálalják a Q tagjai. :-)
Dr Marharépa
 

Aprotalpu [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Aprotalpu Dátum: vas. jan. 26, 2003 4:31 pm

Ezert lehet szeretni oket. Utalom az unalmas embereket. Viszont kifejezetten szeretem a skizokat: erzekeny-szegyenlos/orult-allat. Vaaaaaa. Csok mindenkinek
Aprotalpu
 

SEA [[ meeow kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: szer. jan. 29, 2003 6:06 pm

Na azért ne essünk túlzásba. Egy sztárnak soha nem lehet "normális" magánélete. De azért nem kell idealizálni a dolgokat,szerintem ?k sem tombolnak minden este bel?ve, f?leg hogy talán kezdenek megkomolyodni... Ahhoz meg igazán semmi közünk, hogy ki kivel csalja az éppen aktuális feleségét. Nem ezért szeretjük és TISZTELJÜK ?ket.

Ja, és U.i.:Öreg ám a nénikéd!!!:)))) (Bocsánat, ha tényleg van egy öreg nénikéd... ;>)
SEA
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: szer. jan. 29, 2003 9:45 pm

Marharépa átesett a másik ló túloldalára...
starfleet
 

otyec [[ otyec kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: otyec Dátum: szer. jan. 29, 2003 11:19 pm

Akkor lehecc igazán boldog, ha az ilyen figurák nem a te családodban vannak!...
Ha a családomban lennének, akkor az én lennék.

One Flash!
otyec
 

Bulsara [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Bulsara Dátum: szomb. márc. 15, 2003 10:20 pm

Én csak annyit szeretnék hozzá szólni, hogy a legnagyobb m?vészek mindig is kett?s életet éltek. Az egyik arcuk a roncs-ember a másik meg a világot elb?völ? zseni. Szerintem ez tök természetes. Akik ilyen sokat adnak a világnak, ilyen csodákat tudnak alkotni, azoknak vmikor és vhogyan el is kell lazulni a hatalmas munka után.:)
Bulsara
 


Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég

cron