Garden Lodge

SEA [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: szomb. okt. 30, 2004 6:09 pm

Poénon kívül: szerintem Fülöpke a legautentikusabb forrás, azt is megmondja, hányadik kavicsnál merre kell fordulni. :)
SEA
 

Oberon [[ coirm kukacka yahoo.co.nz ]]

HozzászólásSzerző: Oberon Dátum: vas. okt. 31, 2004 12:46 pm

Még annyi, hogy South Kensigtonban van a Cromwell Road és a Kensington High Street közt
Oberon
 

Andi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Andi Dátum: szer. nov. 03, 2004 3:49 pm

Pilátus!
Ügyes voltál. Nekem is van Freddie-növényem, de nekem nem sikerült kigyökereztetnem, úgyhogy préselt formában ?riztem meg....
Gratula+vigyázz rá
Andi
 

laca [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: laca Dátum: szer. nov. 03, 2004 4:24 pm

Most érkeztem haza a sulis kirándulásról Londonban. Egyik nap 7 óra szabadid?t kaptunk, gondoltam hogy ez elég lesz megkeresni Freddie házát. 2 barátom kisért el, térképpel a kezünkben sikerült eljutnunk a célig. Csináltam pár képet, aztán el? az alkoholos filcel....
Nagyban írom a dátumot, mikor odalép 2 zsernyák. Megállt a szívverésem is egy pillantra. Igazoltattak, megmotoztak, kipakoltatták a táskám. Ordibáltak. Szerencsére tudtam velük dumálni, és 20-25 kérdés után elengedtek. Úgyhogy szerencsére megúsztam, de nem sok kellett volna, hogy bevigyenek. Azt hiszem ilyen még nem történt meg senkivel rajtam kívül :))))
laca
 

Oberon [[ coirm kukacka yahoo.co.nz ]]

HozzászólásSzerző: Oberon Dátum: szer. nov. 03, 2004 5:50 pm

valószín?leg nem te voltál az els?... Egész London be van kamerázva, gondolom az ilyen "frekventált" helyekre különösen figyelnek. ja meglátják, hogy valaki rosszat csinál, ugrasztják a legközelebbi bobbyt... Simán kinézem bel?lük(nem ellenzem a módszert, mivel a b?nözés is szépen visszaesett, nem úgy, mint Párizsban ahol tilosak a közterületeket figyel? kamerák)...
Oberon
 

Mozsary Zsuzsanna [[ mozsaryzsuzsanna kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Mozsary Zsuzsanna Dátum: kedd nov. 09, 2004 9:10 pm

Nahat. Amikor most ott voltam, csend es beke, egy olasz par, kolcson is kaptak a filcemet, mert nem hoztak, aztan en is irogattam, semmi zur. (Termeszetesen volt viragcsokor a kapuban...)Viszont a falak le vannak homokfujva, es az ajton nincs 2003-nal regebbi datum...
Lehet, hogy megelegeltek volna a nagy zarandokjarast?

Furcsa volt.

Jja, SEA kerem a mailcimedet, teljesitettem a missziot, es van egy kepem a szamodra.
Igen, ott virit a 1 Garden Lodge felirat alatt kozvetlen, hogy "SEA uzeni, kiserthetned egy kicsit Briant."

Es koszonom az infot mindenkinek.

Mozsary Zsuzsanna
Mozsary Zsuzsanna
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: kedd nov. 09, 2004 9:49 pm

Mary ha jól tudom ott lakik, talán ezért van mindig felújítva. kár, összeírkálva szebb, f?leg amik a Heaven for everyone klipben vannak bevágva

namajd egyszer úgy összeírom!!!
chip
 

SEA [[ whitequeen73 kukacka yahoo.co.uk ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: szer. nov. 10, 2004 9:58 am

[piruuuuuuuuuuuuul] Aztat én nem úgy gondoltam... :((((

(Ez annyira jellemz?. Egyszer az életben van lehet?ségem Garden Lodge-üzenni, erre... Lúúzer! :) )

Most álcáznom kell magam ld.fenn.
SEA
 

Otyec [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Otyec Dátum: szer. nov. 10, 2004 10:14 am

A SEA-s pólóidat kidobhatod.
Otyec
 

slightly mad [[ petejan kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: slightly mad Dátum: szer. nov. 10, 2004 1:34 pm

Egy osztályt kísértem tanulmányútra Angliába a múlt héten és 10 percnyire volt a szállás a Garden Lodge-tól. Naná, hogy elmentem tiszteletemet tenni(kétszer is). Tényleg furcsa, hogy az ajtón kívül mindent letakarítottak, de az érzést, hogy ott lehetek, ez nem csorbította. Tetszett, hogy nem egy hipergazdag környéken vett házat Freddie, ez inkább amolyan fels?-középosztálybeli környék és az utcában ez az egyetlen különálló, kertes ház. A legmegrendít?bb az a gondolat volt, hogy itt halt meg. Virág épp nem volt (csak másnap, mikor én vittem), este volt és senki nem járt a környéken. Fura, de jó érzés volt ott lenni ...
slightly mad
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 22 vendég

cron