Queen Freddie nélkül? Inkább ne!

bawik [[ rapstar kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: bawik Dátum: pén. jún. 14, 2002 5:37 pm

Ahogy mostanában olvasgatom a híreket az oldalon, állandóan az van, hogy a Queen ezt csinál, meg azt csinál.... Minek? A Queen nem két tagból áll! És hol van John? Biztos kiközösítette Roger és Brian azért, mert ? nem ment bele abba, hogy mégtöbb lét kaszáljanak Freddie halálán... Ti nem így látjátok? Szerintem már értelmetlen Rogernek és Briannek Queen néven m?ködni.

Érdekes: olvastam multkor a régi queen cikkeimet. Egy 1987-88-as cikkben az állt, hogy Brian írtó dühös volt Freddie-re, s?t, még össze is veszett vele! Egy 1992-es Brian riportban meg azt mondja, hogy amikor Freddie közölte vele, hogy nem akar már túrnézni, akkor egyb?l beleegyeztek, mivel tudták, hogy beteg.
Most akkor mi az igazság?
bawik
 

Joan [[ pesci kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Joan Dátum: hétf. jún. 17, 2002 5:58 pm

Az igazságot sosem fogjuk már megtudni, de igazat adok abban, hogy a Brian-nek és Roger-nek úgymond nem volna "szabad" folytatniuk ezt az egészet. Nem csak azért, mert a Queen nem két tagból áll v. állt, hanem azért, mert így már nem Queen. A Queen tulajdonképpen már nem létezik, ez inkább afféle Roger és Brian bandája. Szerintem legalábbis.
Joan
 

Kriszti [[ akrisztike kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: kedd szept. 17, 2002 8:26 am

John úgy sem fog belemenni, azon kívül úgy sem lenne már ugyan olyan. Nem szabad azt várnunk, hogy újra a Queen-t kapjuk T?lük, hiszen ez Freddie nélkül elképzelhetetlen és akkor csalódás sem fog bennünket érni. Legalábbis remélem, a Five -os dolog óta nem vagyok annyira meggy?z?dve err?l.
Kriszti
 

Otyec [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Otyec Dátum: kedd márc. 08, 2005 9:33 pm

Syrus - így 2005-ben olvasva a hozzászólásod... Döbbenetes vagy.
Otyec
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: kedd márc. 08, 2005 11:00 pm

Kezdek megijjedni... most akkor az én gondolataimat is látjátok? :))
Lacóka
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: szer. márc. 09, 2005 12:10 am

Hüpp, Nostradamus él! Esetleg Brian és Roger már akkor tudta, hogy mi lesz most PR-el együtt, és Syr kihallgatta ?ket! :-)
Coulthard
 

whiteman [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: whiteman Dátum: szer. márc. 09, 2005 6:18 am

"És hol van John? Biztos kiközösítette Roger és Brian azért, mert ? nem ment bele abba, hogy mégtöbb lét kaszáljanak Freddie halálán..." Te bawik , nem vagy normális! Minek nézed te ezeket az embereket? Otthon dörzsölgetik a kezüket és számolgatják a pénzt? Ilyen kibaszott szegényes fantáziájú ember tartsa meg azt a kicsinyes lábszagú tetves véleményét magának!
whiteman
 

sid [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sid Dátum: szer. márc. 09, 2005 4:32 pm

Syrus - ez tenyleg dobbenetes
sid
 

_AnoN_ [[ anon kukacka anoftc.mad.hu ]]

HozzászólásSzerző: _AnoN_ Dátum: szer. márc. 09, 2005 5:12 pm

Roviden mondva:

áztákurvá - ilyen nincs :o
_AnoN_
 

xello [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: xello Dátum: csüt. márc. 10, 2005 1:22 pm

A Tears For Fears nevu zenekar ketten vannak. Megis, amikor az egyik kilepett (igaz, ideiglenesen), a masik tovabbra is T.F.F. neven nyomult. Oruljunk, hogy igy vagy ugy, de meg van Queen...
xello
 


Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég